جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

روز قدس، روز خروش آزادیخواهان دنیا بر ظلم و ستم است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

روز قدس، روز خروش آزادیخواهان دنیا بر ظلم و ستم است

روز قدس، روز خروش آزادیخواهان دنیا بر ظلم و ستم است


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان گفت : روز قدس و راهپیمایی این روز به عنوان روز خروش و همصدایی تمام آزادیخواهان دنیا در مقابله با استکبار و ظلم است .

روز قدس، روز خروش آزادیخواهان دنیا بر ظلم و ستم است

حجت الاسلام علی معلمی روزپنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : روز قدس از یادگارهای امام خمینی (ره) و برای امت اسلامی بسیار حایز اهمیت است .

وی ادامه داد : در آخرین جمعه ماه رمضان ملت مسلمان جهان با حضور در راهپیمایی روز قدس ، برای آزادی بیت المقدس قبله نخست مسلمانان از چنگال مستکبران و ظالمان فریاد سر می دهند تا گوش جهانیان با درک این صدا از ظلم و جور دست بکشند .

امام جمعه قائمشهر با تاکید بر اینکه همه آزادیخواهان و حق طلبان امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس فریاد حق طلبانه سرمی دهند ، گفت :ملت ایران در کنار مظلومان عالم برای مقابله با سلطه جویان در این راهپیمایی حضور گسترده و فعالانه ای خواهند داشت .

وی با معنادار خواندن شکوه حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ادامه داد : این حضور ملت علاوه بر تاکید بر رهایی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نهیب زدن به استکبار جهانی، استحکام و انسجام ملی ملت ما را بیشتر از قبل تثبیت خواهدکرد.

وی افزود: استکبار جهانی فکر کرد با ایجاد مشکل اقتصادی و اعمال تحریم های سنگین علیه ایران با ایجاد فاصله بین نظام و ملت، مردم را عصبانی و از انقلاب دلسرد می کند، ولی ندانست که این ملت هرگز از راه امام و شهیدانش دست نخواهد کشید.

امام جمعه قائمشهر همچنین به مساله حملات وحشیانه به مردم یمن در ماه های اخیر اشاره کرد و گفت: یکی از شعارهای امسال روز قدس مطمئنا حمایت از مردم مظلوم و بیگناه یمن خواهد بود .