سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

روحیه ایستادگی واستکبارستیزی ملت ایران برابر استکبار الگوی مقاومت کشورهای اسلامی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

روحیه ایستادگی واستکبارستیزی ملت ایران برابر استکبار الگوی مقاومت کشورهای اسلامی شد

به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، حجت الاسلام ˈعلی معلمیˈ سه شنبه شب در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد ˈ اسماعیل حیدریˈ ازشهدای مستندساز آملی که درسوریه به دست گروه های تروریستی به شهادت رسید، افزود: مقاومت وپیروزی دولت بشاراسد با تکیه بر حمایت و الگوگیری از فرهنگ بسیجی و استقامت ناشی از مقاومت باعث سرنگونی وشکست گروه های تروریستی تکفیری در این کشور شد.

شهید ˈاسماعیل حیدریˈ مستندساز آملی و شهید ˈهادی باغبانیˈ از شهرستان بابلسر مردادماه سال 92 در عملیات تروریستی گروه سلفی های کشور سوریه ناجوانمردانه به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: فرهنگ مقاومت برگرفته از سیره اهل بیت معصومین(ع) است، و حرکت در مسیراهل بیت وکشته شدن در هر نقطه از خلقت خداوندی دارای ارزش ومنزلت بالایی است.

امام جمعه قائمشهر، با بیان اینکه قدم برداشتن در راه خدا وبرای او بی مزد وپاداش نخواهد بود ، تصریح کرد: ˈ شهید حیدری در برابر تهاجم عوامل بیگانه و دفاع از حریم اهل بیت(ع) کوشا بوده و عزت اهل ایمان و مقاومت برای همیشه پایدار خواهد ماند.

حجت الاسلام معلمی، اضافه کرد: شهید حیدری در راه حمایت از حرمت و مکتب اهل بیت معصومین(ع) جان خود را نثار کرد و عزتمند شد.

نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری، با بیان این که هر کس در سایه ولایت امام علی(ع) و اهل بیت او باشد و بمیرد در راه خدا مرده است، یادآورشد: ملاک و معیار برای استقامت و پایداری سبیل الله بوده که امروز در سایه ولایت به عزت و اقتدار ارزنده ای دست پیدا کرده ایم.

شهرستان حدود 400 هزارنفری آمل حدود یک هزار و30شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.