جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

روحیه استکبارستیزی مردم ایران سلب نمی‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

روحیه استکبارستیزی مردم ایران سلب نمی‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی مازندران گفت: جهان استکبار با جنگ نرم و شدیدترین تحریم‌ها و تهدیدها نتوانسته روحیه استکبارستیزی را از مردم ایران سلب کند.

روحیه استکبارستیزی مردم ایران سلب نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی‎رضا یونسی‎رستمی عصر امروز در اختتامیه نخستین جشنواره پوستر هزارسنگر که در حوزه هنری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر ایمان، قدرت رهبری حکیمانه و حضور باشکوه مردم در صحنه به پیروزی رسید و همین عوامل نیز در هشت سال جنگ تحمیلی ایران که 42 کشور جهان علیه کشورمان بسیج شده بودند به کمک ملت ما آمد و باز هم پیروز میدان بودیم.

وی با بیان اینکه نظیر انقلاب ایران در دنیا وجود ندارد، گریزی به وقایع شش بهمن‌ماه زد و افزود: در آن بحبوحه انقلاب که کشور تازه روی پای خود ایستاده بود، عده‎ای سعی در براندازی نظام داشتند اما مردم آمل یکپارچه به میدان آمدند، قیام کردند و شهر را از چنگال منافقان نجات دادند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره پوستر هزارسنگر، گفت: ایده بسیار خوبی از سوی حوزه هنری مازندران مطرح و اجرا شد که جای تقدیر از برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان دارد.

یونسی‎رستمی با بیان اینکه هنر باید خدایی باشد، بیان کرد: روح هنرمند نیز باید با خداوند پیوند داشته باشد، هنری که دارای روح باشد، از خداوند نشأت گرفته و قابل ستایش است.

وی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ادامه داد: لطف خدا همواره شامل حال ملت ایران شده است، دشمنان می‎دانند که کشور ما جزء شش کشور دنیا در تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات بوده و آرای مردم مبتنی بر عقلانیت و احساس تکلیف است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارکه فجر، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی هیچ‎گاه از یاد مردم ایران نمی‎رود و دشمنان نیز به حماسه‎سازی‎های مردم ایران اذعان داشته و قدرت مردمی را می‌فهمند، لذا همین حضور حماسی مردم است که غرب را پای میز مذاکره با ایران کشانده است.

یونسی‎رستمی در پایان گفت: جهان استکبار با جنگ نرم و شدیدترین تحریم‌ها و تهدیدها نتوانسته روحیه استکبارستیزی را از مردم ایران سلب کند.