جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

روحانیت الگوی موثر مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

روحانیت الگوی موثر مردم است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصر زندی صبح امروز در جمع روحانیون شهرستان چالوس اظهار داشت: این شهرستان ورودی استان مازندران است و با توجه به حجم بالای مسافران و گردشگران نیازمند حمایت همه‌جانبه است.

وی تصریح کرد: شهرستان چالوس به دلیل داشتن زیرساخت‌های نامناسب با توجه به حجم بالای مسافران در ایام تعطیلات نیازمند حمایت و اعتبارات استانی و ملی است.

زندی با رضایتمندی از وضعیت مدیریتی در شهرستان چالوس ابراز داشت: در حال حاضر ترکیب مدیریتی و کنونی شهر چالوس با داشتن مدیران باتجربه از اتحاد و هماهنگی خوبی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: اگر چه در حوزه فرهنگی با محدودیت اعتبار مواجه هستیم اما تلاش می‌کنیم با مساعدت و هماهنگی بین شهرستانی در طول سال برنامه‌های مختلف فرهنگی را اجرایی کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس اذعان داشت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان که جوانان ما را نشانه گرفته‌اند بنابراین در این میان روحانیت می‌تواند به عنوان الگویی موثر عمل کرده و هشدارهای لازم را به مردم و خانواده‌ها بدهد.

وی تصریح کرد: جامعه اعتماد ویژه‌ای به روحانیت دارد و لذا روحانیون در مجالس و مجامع مختلف می‌توانند نقش چشمگیری ایفا کنند.

این مسئول یادآور شد: در سال‌های گذشته در حوزه اقتصاد با توجه به مشکلی که در کشور وجود داشت، پروژه‌های عمرانی این شهرستان نیز از وضعیت قابل قبولی نیز برخوردار نبوده است.

زندی در پایان یادآور شد: دولت جدید با تعاملی که با دیگر کشورها داشته و با فروش نفت توانست وضعیت رو به بهبودی داشته و در بخش عمرانی سال گذشته 23 درصد بودجه به شهرستان‌ها اختصاص یافت اما در حال حاضر تاکنون 50 درصد از مجموع اعتبارات به شهرستان‌ها اختصاص یافته است.

{jcomments off}