جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

روابط عمومی استانداری مازندران رتبه نخست کشوری را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومی استانداری مازندران رتبه نخست کشوری را کسب کرد

ˈاحمد مظفریˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ماه آذر سال جاری و بر اساس ارزیابی اعلام شده ، روابط عمومی استانداری مازندران در این زمینه با شش امتیاز رتبه 28 کشوری را کسب کرده بود که این رتبه در پایان دیماه با 36 امتیاز به رتبه هشتم ارتقا یافت.

وی اظهارداشت: با اقدامات جهادی استاندار مازندران و گسترش فعالیت های مختلف

در سطح استان و همچنین انعکاس بموقع اخبار و رویدادها ، بر اساس ارزیابی مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور که در پایان بهمن ماه صورت گرفت ، اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران موفق به کسب رتبه نخست در بین روابط عمومی های استانداری های کشور شد..

وی گفت: بر اساس این ارزیابی استان ایلام با 96 امتیاز ، استان آذربایجان شرقی و گلستان با 93 امتیاز و آذربایجان غربی با 88 امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند .

مدیرکل راوبط عمومی استانداری مازندران ، تولید اخبار کیفی و مستند ، ارائه خبرهای مهم و ویژه ، مقالات کاربردی ، تهیه نماهنگ ها و گزارش های تصویری و تهیه آلبوم عکس موضوعی از فعالیت ها را از جمله محورهای این ارزیابی اعلام کرد و گفت: اخبار و مطالب تولیدی استان که دارای کیفیت بوده و مربوط به فعالیت استاندار مازندران است در مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور منتشر می شود.

مظفری از همکاری بسیار مطلوب رسانه های جمعی استان برای انعکاس اخبار و

رویدادهای استانداری مازندران قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد تا با تعامل و همکاری خبرنگاران رسانه های گروهی استان ، موفقیت های اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران استمرار یابد.

وی گفت: استاندار مازندران تلاش خود را معطوف به توسعه اقتصادی این استان کرده است ت و از رسان های گروهی نیز انتظار می رود تا در ادامه این مسیر مدیران ارشد اجرایی استان را همراهی کنند.