سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رهبری نمی‎گذارند غارتگران سیاسی، امام (ره) را مصادره کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

رهبری نمی‎گذارند غارتگران سیاسی، امام (ره) را مصادره کنند

امام جمعه گلوگاه گفت: مقام معظم رهبری نگهبان راه امام (ره) است و نمی‌گذارد که غارتگران سیاسی، امام (ره) را مصادره کنند.

رهبری نمی‎گذارند غارتگران سیاسی، امام (ره) را مصادره کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم میراحمدی در نماز جمعه این هفته گلوگاه با تسلیت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام امت و قیام 15 خرداد اظهار کرد: امام خمینی (ره) ابرمرد تاریخ ایران باقی می‎ماند و انتخاب امام خامنه‌ای، انتخابی به‌جا و شایسته توسط خبرگان رهبری بود و انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

وی افزود: ولی امر مسلمانان جهان با همه مشکلات، بسیار توانا در امر رهبری نظام ظاهر شدند و این مهم است که در وضعیت سیاسی که ایران هدف هر نوع هجمه قرار دارد، رهبری به وظیفه خود به‌درستی عمل می‌کنند و اگر ایشان نبودند هر سال یک فتنه در این کشور اتفاق می‌افتاد و فتنه هر سال نیز بدتر از فتنه سال گذشته بود.

امام جمعه گلوگاه کنترل اوضاع و مدیریت سیاسی جریانات کشور را از هنرهای رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: من سه سال شاگرد آقا بودم و تقوا و ایمان ایشان زبانزد خاص و عام و مهم‌ترین خصلت ایشان شناخت جریانات بین‌المللی است و حرف‌های ایشان دوستان را به هم نزدیک کرده و اوضاع دشمنان را آشفته می‌سازد.

میر احمدی به تبیین شاخصه‌های رهبر معظم انقلاب پرداخت و خاطرنشان کرد: رهبری نگهبان راه امام (ره) است و نمی‌گذارد که غارتگران سیاسی، امام (ره) را مصادره کنند و بگویند که امام متعلق به جریان من است و امروز اگر رهبری نبودند یاد و خاطره امام زنده نبود.

وی مبارزه با تحریف امام (ره) را از دیگر شاخصه‎های مهم فرمانده کل قوا یاد کرد و گفت: کسانی که نتوانستند جلوی انقلاب بایستد، خواستند دست به تحریف امام بزنند، اما رهبری مانند سد محکم در برابر آنها ایستاد و کسانی که خواستند اسلام آمریکایی را پیاده کنند ناکام ماندند، کسانی که اسلام تروریستی و اسلام آمریکایی را در برابر اسلام ناب قرار دادند، امروز در صدد تحریف امام هستند و هیچ کس نمی‌تواند امام خمینی (ره) را تفسیر به رأی کنند.

خطیب جمعه گلوگاه کتمان خدمات گذشتگان را از اصول سیاست غرب نام برد و اظهار کرد: در دنیا هر کس که رئیس جمهور می‌شود، برای اینکه خود را در بین مردم موفق نشان دهند، مسؤول قبل از خود را به لجن می‌کشند و این روش غلط جهان سیاست است، عده‌ای نیز فکر می‌کردند که اگر امام جدید بیاید امام قبل خود را انکار می‌کند و اصول برخی‌ها این‌طور است که در خرابه دیگران خانه می‌سازند.

میراحمدی ادامه داد: اما رهبری برخلاف سنت غلط بین‌المللی هر سال به تبیین خط فکری امام می‌پردازد و همه را به این خط و مشی توصیه می‌کند، اگر رهبری نبود امام برای همیشه فراموش می‌شد، تنور انقلاب با درایت رهبری گرم است و علت زنده بودن انقلاب، زنده ماندن خط و اندیشه امام (ره) است.

امام جمعه گلوگاه حفظ و حراست از انقلاب را بالاتر از خود انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: نگهداری انقلاب با همه دشمنی‌ها بسیار مهم است و معلوم است چیزی بالاتر از علم و دانش در رهبری وجود دارد و اگر بصیرت در حضرت آقا وجود نداشت، انقلاب از دست رفته بود.

میراحمدی بیان کرد: دشمن‌شناسی، نفوذشناسی و فتنه‌شناسی از دیگر شاخصه‌های مهم امام خامنه‌ای است و اجازه ورود نااهلان به وادی انقلاب را نمی‌دهد، ایشان از روز نخست که رهبری ایران اسلامی را برعهده گرفتند، چفیه بر گردن داشتند و پیام ایشان به جهان استکبار این بود که خامنه‌ای خمینی دیگر است.

وی با اشاره به سنگ‌اندازی سعودی‌ها در برگزاری حج ابراهیمی سال‌جاری گفت: جنایتکاران حج را در حد توریست تنزل داده و فکر می‌کردند ایرانی‌ها برای تفریح به آنجا می‌روند.

امام جمعه گلوگاه در پایان اظهار کرد: همین دعای کمیل در عربستان بود که پیام انقلاب اسلامی در سراسر دنیا را انتقال داد، امروز سعودی‌ها زبان صهیونیست‎ها شده‌اند تا جلوی صدور انقلاب را بگیرند، آنها می‌خواهند بهره‌برداری اسلامی و انقلابی ما را مسدود کنند، لذا از رسانه‌ها می‌خواهیم تا جنایات رژیم میهمان‌کش سعودی را افشا کنند.