جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

رهایی از طاغوت و استکبار بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

رهایی از طاغوت و استکبار بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈ محمود مشایخ ˈ در خطبه های نمازجمعه در نوشهر با اشاره به دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی افزود: روند بیداری اسلامی همراه با وحدت بین جوامع اسلامی که امروز در جهان در حال گسترش است از برکات انقلاب اسلامی است .

وی اظهار داشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایجاد و حمایت از جریان تکفیری که اهداف استکبار را با ظاهر اسلامی دنبال می کنند در پی ایجاد تفرقه بین مسلمانان ، ضربه زدن به بیداری اسلامی و تامین امنیت رژیم اشغالگر هستند.

امام جمعه نوشهر با اشاره به اعتراف جک استراو وزیر سابق امور خارجه انگلیس در پیشرفت های خیره کننده ایران در ابعاد مختلف گفت: با پیشرفت و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، امروز مردم مسلمان ما نمونه و الگوی خوبی برای دیگر کشورها بخصوص کشورهای اسلامی هستند.

خطیب نماز جمعه نوشهر در بخشی دیگر از خطبه های خود خواستار توجه بیشتر مسوولان استانی به تنها بیمارستان نوشهر برای پاسخگوی به نیازهای درمانی مردم شد و از مسوولان شهرستانی نیز خواست با تکدی گری سازمان یافته که در شهر دیده می شود برخورد جدی داشته باشند .

امام جمعه نوشهر با اشاره به سالروز حماسه آفرینی مردم آمل در ششم بهمن خاطرنشان کرد: منافقین کور دل تصور می کردند که مردم ، اسلام و امام(ره) را رها خواهند کرد ولی مردم مسلمان آگاه و غیور آمل در حمایت از انقلاب اسلامی به مبارزه با آنها پرداختند ، شهید دادند و دشمن منافق را نابود کردند .