جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

رهاسازی فاضلاب کشتارگاه به رودخانه در فصل کشاورزی - نمایش محتوای خبر

 

 

رهاسازی فاضلاب کشتارگاه به رودخانه در فصل کشاورزی

یدالله اکبرزاده صبح امروز در کارگروه سلامت این شهرستان با بیان اینکه بارها در جلسات مختلف گفتیم که وضعیت کشتارگاه صنعتی این شهرستان باید روشن شود، اظهار داشت: تعیین تکلیف کشتارگاه صنعتی، مشکلات بخش سنتی این شهرستان را از بین می‌برد.

وی با بیان اینکه باید گزارش‌های پیشرفت فیزیکی کشتارگاه صنعتی آمل روزانه ارائه شود، تصریح کرد: این شهرستان با توجه به جمعیت زیاد آن نیاز به تامین روزانه گوشت مصرفی دارد.

اکبرزاده با اعلام اینکه تا زمان آماده شدن کشتارگاه صنعتی باید کشتارگاه سنتی آمل مدیریت شود، گفت: این کشتارگاه می‌تواند میزان تولید روزانه خود را برای کاهش آلایندگی کاهش داده و گوشت مورد نیاز آمل از شهرهای دیگر تامین شود.

وی با اشاره به اینکه اگر وضعیت کشتارگاه سنتی آمل بدین شکل ادامه یابد مجبور به تعطیلی آن هستیم، افزود: وضعیت آلایندگی کشتارگاه سنتی آمل نباید ادامه پیدا کند.

این مسئول با بیان اینکه آمل از شهرهای پرجمعیت و موثر استان مازندران است، تصریح کرد: ارتقای این شهرستان به فرمانداری ویژه نشان می‌دهد که باید توجه بیشتری به آن شود.

اکبرزاده با اعلام اینکه رهاسازی فاضلاب کشتارگاه به رودخانه در فصل کشاورزی شایسته نیست، اظهار داشت: این شرایط به شهرستان لطمه می‌زند و باید هر چه سریعتر متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری در سال 92 باید تکلیف کشتارگاه صنعتی این شهرستان را روشن کند، افزود: این کشتارگاه باید امسال تحویل داده شود.