سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

رمز موفقیت نمایندگان مجلس عمل به منویات رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

رمز موفقیت نمایندگان مجلس عمل به منویات رهبری است

امام جمعه محمودآباد گفت: رمز و راز موفقیت نمایندگان مجلس در پیگیری و عمل به سخنان رهبر انقلاب اسلامی است.

رمز موفقیت نمایندگان مجلس عمل به منویات رهبری است

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محمودآباد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، گوشه‌ای از ابعاد مختلف شخصیت ایشان را تشریح کرد و اگر بیدارباش مداوم مقام معظم رهبری در حوزه اصول و میراث به‌جا‌مانده از امام راحل نبود انقلاب اسلامی نمی‎توانست با این طراوت و صلابت مسیر خود را ادامه دهد.

وی به دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبر انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: معظم‌له در این دیدار مشکلات کشور و راه برون‌رفت از این مشکلات را هم در سیاست داخلی، سیاست منطقه‌ای و بین‌المللی، موضوع اقتصاد و فرهنگ به‌خوبی تشریح کردند.

امام جمعه محمودآباد تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانات رهبر انقلاب اسلامی را برای رفع مشکلات کشور نصب‌العین قرار داده تا نسبت به رفع مشکلات کشور اقدام شود.

این مسؤول اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پرهیز از مصلحت‌های زودگذر و ورود‌های کم‌بازده در مسائل منطقه‌ای به مبانی ملی پرداخته و با اعمال دقیق وظیفه نظارتی، کشور را در مسیر صحیح و قانونی آن هدایت کنند.

موسوی گفت: مبارزه مردم فلسطین سد فولادین رژیم صهیونیستی را شکست، این اقدام دژهای فولادین رژیم صهیونیستی را به صورت جدی به چالش کشید.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام رزمنده فلسطینی سبب ایجاد کابوس وحشت و سراسیمگی در اردوگاه رژیم صهیونسیتی شد و انتفاضه را وارد فاز جدیدی کرد.

امام جمعه محمودآباد بیان کرد: این عملیات در زمانی رخ داده که بیشتر کشورهای عربی مرعوب آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و تنها حامی فلسطین اراده مبارزین فلسطینی و حامیان واقعی آنها بوده و مسلمانان جهان و انقلابیون و جنبش‌های انقلابی باید بدانند تنها راه دفاع از عزت مسلمانان و مظلومین فلسطینی اقدامات انقلابی و جهادی بوده و رژیم غاصب جز با زبان گلوله و سرب داغ چیز دیگری را نمی‌فهمد.

این مسؤول با اعلام اینکه آنها از جنازه شهدای انتفاضه هم می‌ترسند و آن را گروگان می‌گیرند، افزود: جنازه‌های رزمندگان فلسطینی با تعهد در اختیار ملت فلسطین قرار می‎گیرد و این نشان از زوال و نابودی رژیم غاصب اسرائیل است.

موسوی در پایان درباره حفظ محیط‌زیست، گفت: در دنیای کنونی با وجود آلاینده‌های تهدیدکننده زندگی و محیط‌زیست بشری، بیش از هر زمانی سلامتی محیط‌زیست و توجه به ابعاد گوناگون ضروری است.