جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

رمز موفقیت ایران اسلامی در گروه وحدت زیر چتر ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

رمز موفقیت ایران اسلامی در گروه وحدت زیر چتر ولایت است

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: امروزه رمز موفقیت و تلاش کشور در گروه وحدت زیر چتر ولایت است.

رمز موفقیت ایران اسلامی در گروه وحدت زیر چتر ولایت است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، علیرضا یونسی در سخنرانی قبل خطبه نماز جمعه شهر امامزاده عبدالله، اظهار کرد: انسان موجودی مرگ‌اندیش است و به مرگ و حیات بعد از آن می‌اندیشد.

وی افزود: خداوند بار امانت سنگینی بر دوش انسان قرار داده در حالی که همه موجودات جز انسان از پذیرش آن سر باز زدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه انسان همیشه به‌دنبال حیات جاودانه است تا به یوم‌القرار برسد، تصریح کرد: انسان جاودانه بوده و مرگ یکی از مراحل انتقال از حیات مادی به عالم باقی است.

این مسؤول با بیان اینکه مرگ زوال، نیستی و نابودی نیست بلکه بلکه حرکت، تحول و تعالی از یک دنیا به دنیای برزخ و قیامت است، ادامه داد: انسان به دست خود در دنیا بهشت یا جهنم خودش را با اعمال، حرکات، رفتار، کلام و علم‌اش رقم می‌زند.

یونسی با تأکید بر اینکه انسان می‌تواند به دست خود بهشتی بودن یا جهنمی بودن را ثمر آورد، ادامه داد: انسان‌های مؤمن، شایسته، با شرافت و با فضیلت در دنیا به‌گونه‌ای زندگی می‌کند که نام و یادشان برای همیشه زنده است البته این امر هنر بارز فرزانگان، فرهیختگان و علما خواهد بود.

وی با اعلام اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در حین حیات منشأ اثر، خیر، برکت و سازندگی در جامعه برای اسلام، دین و انقلاب بودند، یادآور شد: هنر و اسلام و انقلاب اسلامی این بود که در دامن خود افراد بزرگی همانند آیت‌الله بهشتی، امام امت، رهبر انقلاب، آیت‌الله‌رفسنجانی، آیت‌الله جوادی‌آملی و آیت‌الله حسن‌زاده‌آملی را پرورش داده است و در جان خود پروراند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه اگر امروزه جسم آیت‌الله هاشمی در بین ما نیست ولی تا تاریخ، انقلاب و نظام پا برجا بوده و مردم حق‌‎طلب و فضیلت‌طلب در حال تلاش هستند آن عالم وارسته زنده است، ادامه داد: این فرد انسانی از جنس خداوند بوده و با خالق دست به معامله زد.

این مسؤول با اشاره به کنکاش در زندگی فردی، اجتماعی، شیوه و عمل آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، ادامه داد: در زمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نیز این عالم در زندان ساواک با ناجوانمردی و ظلم شکنجه شد ولی به هیچ وجه دست از مبارزه با ظلم برنداشت و همیشه در راه اطاعت از رهبری و ولایت گام برمی‌داشت.

یونسی با اعلام اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی از بانیان ایجاد انقلاب اسلامی در کنار امام راحل و رهبر انقلاب بوده است، افزود: این عالم از بنیانگذاران معرفت و اندیشه سیاسی با دوری از افراط و تفریط بود و تحت هیچ شرایطی تلاش نکرد تا مشکلات زندگی شخصی خود را به انقلاب اسلامی پیوند دهد.

وی با اشاره به اینکه امروزه رمز موفقیت و تلاش کشور در گروه وحدت زیر چتر ولایت است، خاطرنشان کرد: انسان باید در راه احیای دین و احقاق حق از همه چیز حتی فرزندان خود بگذرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که در میان همه انقلاب‌های جهان طی 300 سال گذشته منحرف نشده و شکست نخورد، بیان کرد: این انقلاب حتی امروزه از آرمان‌های خود دست نکشید و پیروزمندانه در راه تعالی و حرکت به سوی اوج است.

یونسی در پایان گفت: در جنگ هشت ساله تحمیلی نیز آغازگر آن صدام بود که با حمایت مستقیم 42 کشور دنیا از لحاظ اطلاعاتی، نظامی، مالی و تسلیحاتی راه به جایی نبرد.