سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

رقابت 8 کشتی‌‎گیر مازندرانی در جام جهانی 2016 آمریکا - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 8 کشتی‌‎گیر مازندرانی در جام جهانی 2016 آمریکا

نایب‌رئیس هیأت کشتی مازندران گفت: 8 کشتی‌گیر مازندرانی در ترکیب تیم ملی در مسابقات جام جهانی 2016 آمریکا به روی تشک می‌روند.

رقابت 8 کشتی‌‎گیر مازندرانی در جام جهانی 2016 آمریکا

سلمان قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به رقابت هشت کشور در مسابقات جام جهانی کشتی اظهار کرد: در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی آمریکا 16 کشتی‌گیر کشورمان به میدان می‌روند که نیمی از ملی‌پوش مازندرانی هستند.

وی تصریح کرد: در وزن 57 کیلوگرم رضا اطری، 61 کیلوگرم بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور، 65 کیلوگرم سیداحمد محمدی، 70 کیلوگرم سعید داداش‌پور، 74 کیلوگرم حسن یزدانی، 96 کیلوگرم عباس طحان و 125 کیلوگرم نیز کمیل قاسمی به عنوان هشت کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات هستند.

نایب‌رئیس هیأت کشتی مازندران تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد جام جهانی آمریکا طی روزهای 22 و 23 خرداد در شهر لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

قادری با اشاره به از حضور حسین کریمی مربی مازندرانی در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: کشتی‌گیران اوزان 65، 97 و 125 کیلوگرم در این رقابت‌ها برای کسب سهمیه المپیک ریو 2016 به میدان می‌روند، به همین منظور این مسابقات برای کشورمان حائز اهمیت است.

وی درباره گروه‌بندی تیم‌ها در این تصریح کرد: تیم ملی کشتی آزاد ایران با تیم‌های آمریکا، آذربایجان و هند هم‌گروه است و در گروه دوم نیز تیم‌های روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان قرار دارند.