سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رقابت 6 کشتی‌گیر مازندرانی در آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 6 کشتی‌گیر مازندرانی در آسیا

علی اصغر ثمربخش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: این مسابقات در روزهای 23 تا 30 تیر به میزبانی اسلواکی برگزار می‌شود، چهار کشتی‌گیر در رشته آزاد و دو کشتی‌گیر در رشته فرنگی به مصاف حریفان می‌روند.

وی با اشاره به اینکه 20 کشتی‌گیر در 10 وزن به این مسابقات اعزام می‌شوند، تصریح کرد: 10 کشتی‌گیر در رشته آزاد و 10 کشتی‌گیر در رشته فرنگی در ترکیب تیم ملی برای کسب مدال به روی تشک می‌روند.

رئیس هیئت کشتی مازندران در ادامه گفت: نادر نصری در وزن 50 کیلوگرم، مجتبی عموزاد در 58 کیلوگرم، احمد بذری در 69 کیلوگرم و نعیم حسن‌زاده در وزن 100 کیلوگرم به عنوان چهار کشتی‌گیر آزادکار نوجوان مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

ثمربخش افزود: محمدرضا آقانیا در وزن 50 کیلوگرم و علی خلیل‌زاده در وزن 86 کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی در مسابقات قهرمانی جهان هستند.

وی ابراز داشت: مسابقات کشتی فرنگی طی روزهای 23 تا 26 تیر و کشتی آزاد نیز روزهای 24 تا 30 تیر برگزار می‌شود.

ثمربخش در پایان از حضور مربیان مازندرانی در مسابقات جهانی کشتی در اسلواکی خبر داد و خاطرنشان کرد: سیدمراد محمدی به عنوان سرمربی و امیرعباس مرادی گنجی به عنوان مربی در رشته آزاد و صابر میرزاده نیز در رشته فرنگی به عنوان سه مربی مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.