جهش تولید | دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

رقابت 4300 داوطلب کنکور در دانشگاه آزاد ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 4300 داوطلب کنکور در دانشگاه آزاد ساری

احمد مظفری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: آزمون سراسری مشترک دانشگاه‌های دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 با شرکت چهار هزار و 382 داوطلب مرد و زن طی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه‌ ششم، هفتم و هشتم تیرماه 92 همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی ساری برگزار می‌شود.

مظفری خاطرنشان کرد: در این آزمون 862 داوطلب دختر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح پنج‌شنبه و 281 داوطلب دختر گروه هنر در عصر پنج‌شنبه به سئوالات عمومی و اختصاصی پاسخ خواهند داد.

وی افزود: یک‌هزار و 400 داوطلب زن و 400 داوطلب مرد گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه و 290 داوطلب مرد گروه زبان خارجه در عصر جمعه در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون سراسری شرکت می‌کنند.

مظفری تصریح کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز با شرکت یک‌هزار و 149 داوطلب زن در صبح روز شنبه هشتم تیرماه 92 برگزار می‌شود.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی ساری تاکید کرد: داوطلبان آزمون سراسری تا روز چهارشنبه می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام کنند.

مظفری در پایان گفت: همه امکانات لازم برای برگزاری یک آزمون مطلوب و استاندارد در دانشگاه آزاد اسلامی ساری فراهم شده و امیدواریم چهار هزار و 382 داوطلب آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در نهایت آرامش و با اطمینان خاطر بتوانند در این آزمون شرکت کنند

به گزارش فارس، بر اساس اعلام سازمان سنجش در آزمون سراسری سال 92، یک میلیون و 86 هزار و 613 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 645 هزار و 711 داوطلب زن و 440 هزار و 902 داوطلب مرد هستند.