رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

رقابت 400 ورزشکاردانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی کشورآغاز شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رقابت 400 ورزشکاردانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی کشورآغاز شد

رقابت 400 ورزشکاردانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی کشورآغاز شد


رقابت 400 ورزشکار در قالب 39 تیم در مسابقات دختران دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای کسب جواز حضور در دوازدهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شب گذشته ( یکشنبه) در ساری آغاز شد

رقابت 400 ورزشکاردانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی کشورآغاز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این تعداد ورزشکار در دو رشته ورزشی بسکتبال و شطرنج به مدت یک هفته درمجتمع رفاهی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی واقع در ساری با هم رقابت خواهند کرد .

دراین دوره از رقابتها 14 تیم بسکتبال دختران دانشگاه های علوم پزشکی کشور باهم رقابت می کنند تا چهار تیم برتر برای حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شناخته شوند .

همچنین در رقابت یک هفته ای 25 تیم شطرنج شرکت کننده در رقابتهای دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور 10 تیم برتر مجوز حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی را کسب می کنند .

پیش از این نیز مسابقات والیبال و فوتسال دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور به میزبانی ساری برگزارشد و تیم های برتر برای حضور در المپیاد ورزشی وزارت بهداشت ، درمان و علوم پزشکی مشخص شدند .

در رشته فوتسال تیم های دانشگاه علوم پزشکی اهواز ،بوشهر ، یزد و آبادان جواز حضور در المپیاد ورزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی را کسب کردند

تیم های علوم پزشکی یزد ، کرمانشاه ، ایران و همدان نیز به عنوان تیم های برتر مسابقات والیبال دختران علوم پزشکی کشورانتخاب شدند .

دوازدهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تابستان سال آینده برگزار خواهد شد .