جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

رقابت 4 کشتی‌گیر مازندارنی در تورنمنت لهستان - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 4 کشتی‌گیر مازندارنی در تورنمنت لهستان

سلمان قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی لهستان 15 کشتی‌گیر در ترکیب تیم ملی به روی تشک می‌روند که چهار کشتی‌گیر از مازندران هستند.

وی با اشاره به رقابت سه کشتی آزادکار و یک کشتی فرنگی کار در دو تورنمنت لهستان گفت: در این تورنمنت کشتی‌گیران آزاد در جام زیلکوفسکی و کشتی‌گیر فرنگی در جام پیت لاسنیکی به میدان می‌روند.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران اذعان داشت: سید احمد محمدی در وزن 65 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در 86 کیلوگرم و کمیل قاسمی در 125 کیلوگرم به عنوان سه کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در این مسابقات هستند.

قادری تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد جام بین‌المللی زیلکوفسکی لهستان روزهای نهم تا سیزدهم مرداد در شهر دبروا برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران از رقابت کشتی‌گیر مازندرانی در جام بین‌المللی فرنگی لهستان خبر داد و ابراز داشت: قاسم رضایی به عنوان کشتی‌گیر مازندرانی در وزن 98 کیلوگرم در این تورنمنت به روی تشک می‌رود.

وی در پایان افزود: مسابقات کشتی فرنگی جام بین‌المللی پیت لاسنیکی لهستان روزهای بیست و هفتم تا 30 تیر در شهر دارسیک لهستان برگزار می‌شود.