جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

رقابت 4 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در قهرمانی نوجوانان جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 4 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در قهرمانی نوجوانان جهان

سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان طی روزهای 26 تا 30 تیر به میزبانی اسلواکی در شهر نینا برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه کشتی‌گیران نوجوان برای شرکت در این رقابت‌ها امروز عازم اسلواکی می‌شوند، تصریح کرد: نادر نصری در وزن 50 کیلوگرم، مجتبی عموزاد در 58 کیلوگرم، احمد بذری در 69 کیلوگرم و نعیم حسن‌زاده در وزن 100 کیلوگرم به عنوان چهار کشتی‌گیر آزادکار نوجوان مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

وی از حضور مربیان مازندرانی در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان خبر داد و افزود: سیدمراد محمدی به‌عنوان سرمربی و امیرعباس مرادی‌گنجی به‌عنوان مربی به عنوان مربیان مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

قادری با اشاره به میزان آمادگی خوب بدنی کشتی‌گیران مازندرانی در این مسابقات ابراز داشت: تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان یکی از مدعیان قهرمانی این دوره است.

وی در پایان از رقابت کشتی‌گیران نوجوان فرنگی کار کشورمان در مسابقات جهانی اسلواکی خبر داد و خاطرنشان کرد: این مسابقات از امروز با حضور کشورهای مختلف دنیا در اسلواکی برگزار شد و تیم ملی با 10 کشتی‌گیر در این پیکارها حضور دارد.