جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

رقابت 24 تیم در لیگ برتر تکواندو نونهالان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 24 تیم در لیگ برتر تکواندو نونهالان مازندران

محسن رمدانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: در فصل جاری این مسابقات 24 تیم به صورت دوره‌ای با هم رقابت می‌کنند.

وی با اشاره به نامگذاری لیگ با نام یادواره شهیدان تکواندو و 10 هزار شهید استان گفت: مازندران به‌عنوان تنها استان کشور با برگزاری منظم لیگ نونهالان سعی در کشف استعداد و نخبه این رشته ورزشی تلاش می‌کند.

رئیس کمیته مسابقات هیئت تکواندو مازندران تصریح کرد: هفته نخست لیگ برتر تکواندو نونهالان استان 16 و 17 آبان به میزبانی جویبار  برگزار می‌شود.

وی ابراز داشت: با توجه به اینکه در ماه محرم ماه خون و قیام قرار داریم در حین برگزاری مسابقات با حضور تکواندوکاران و خانواده ورزشکاران در سالن مراسم عزاداری و نوحه‌سرایی نیز در برنامه داریم.

رمدانی هیئت تکواندو نکا را از برترین‌های هیئت استان عنوان کرد و افزود: براساس ارزیابی و عملکرد هیئت تکواندو نکا در هفت ماهه نخست امسال با 3217 امتیاز بالاتر از هیئت‌های بابل و تنکابن و ساری ایستاد.

وی گفت: هیئت‌های بابل با 2175، تنکابن با 1879 و ساری با 1572 پس از نکا در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

رمدانی در پایان اظهار داشت: ملاک انتخاب هیئت برتر از سوی هیئت تکواندو استان برگزاری میزبانی مسابقات مختلف کشوری و استانی، اردوی انتخابی، حضور ملی پوشان در اردو، برگزاری کلاس‌های مختلف مربیگری و داوری و ... است.