سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رقابت 16 تیم در جام فوتبال روستایی و بومی محلی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 16 تیم در جام فوتبال روستایی و بومی محلی مازندران

محمدرضا بحرگرد نیکو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: هیئت ورزش‌های روستایی و بومی محلی استان در نخستین دوره این مسابقات 16 تیم حضور دارند و تیم‌ها در چهار گروه چهار تیمی به صورت متمرکز در دو شهرستان مسابقه می‌دهند.

رئیس ورزش‌های روستایی و بومی محلی مازندران تصریح کرد: در گروه اول تیم‌های میاندرود، نشاط ساری، نکاوحدت قلعه‌سر و سوادکوه و در گروه دوم نیز شهدای سیمرغ، جویبار، دهیاری بالادزا ساری و فرح‌آباد ساری حضور دارند.

وی بیان داشت: در گروه سوم نیز تیم‌های  قلی‌زاده ساری، خزرکهنه‌سرای نوشهر، شومیای محمودآباد و اتحاد شمال پایین ملیک ساری و تیم‌های ساحل توسکا تک نوشهر، فریدونکنار، استقلال تورمیج محمودآباد و شهدای روستایی ساری با هم رقابت می‌کنند.

بحرگرد با اشاره به صعود دو تیم به رقابت‌های لیگ قهرمانی استان اذعان داشت: در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان به ترتیب به لیگ دسته اول و دوم فوتبال مازندران صعود می‌کنند.

وی در پایان افزود: در صورت برگزاری مسابقات فوتبال روستایی و بازی‌های بومی محلی کشوری تیم قهرمان مسابقات به طور مستقیم به لیگ دسته سوم فوتبال کشور صعود خواهد کرد.

{jcomments off}