جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

رقابت 130 کشتی‌گیر مازندرانی در جام کارگران - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 130 کشتی‌گیر مازندرانی در جام کارگران

محمد معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: مسابقه کشتی آزاد جام قهرمانی استان به منظور انتخاب نفرات برتر اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد.

وی با اشاره سطح کیفی بالای این مسابقات افزود: این مسابقات به مناسبت روز جهانی کارگر با حضور کشتی‌گیران خوب و برتر استان روزهای بیست و دوم و بیست و سوم اردیبهشت در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی کارگران مازندران از رقابت کشتی‌گیران در هشت وزن خبر داد و ابراز داشت: نفرات برتر این مسابقات ضمن حضور در تیم منتخب کارگران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور به مسابقات بین‌المللی نیز اعزام می‌شوند.

معصومی از حضور کشتی‌گیران باتجربه و برتر استان در این جام کارگران استان مازندران خبر داد و بیان داشت: عارف محمدزاده، اباذر اسلامی، وحید آهنگری، امید حسن تبار، علیرضا عالمیان، سعید غلامی و رضا عبدالله‌پور و .... که دارنده چندین مدال هستند در این رقابت‌ها حضور دارند.

وی در پایان با اشاره به حضور مسئولان استانی و شهرستانی در اهدا جوایز به تیم‌ها و نفرات برتر از حمایت‌های مالی سیدحسین سرپاشی، مدیرعامل شرکت مواد غذایی مهناب که هزینه این مسابقات را قبول کردند، تقدیر کرد.