رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

رقابت شمشیرباز مازندرانی در جام جهانی ایتالیا - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رقابت شمشیرباز مازندرانی در جام جهانی ایتالیا

رقابت شمشیرباز مازندرانی در جام جهانی ایتالیا


دبیر هیئت شمشیربازی مازندران از رقابت مجتبی عابدینی شمشیرباز مازندرانی در مسابقات جام جهانی ایتالیا خبر داد.

رقابت شمشیرباز مازندرانی در جام جهانی ایتالیا

مسعود رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در مسابقات شمشیربازی جام جهانی 2015 ایتالیا مجتبی عابدینی به عنوان ملی‌پوش کشورمان از مازندران حضور دارد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی شمشیربازی ایتالیا در شهر پاددوا گفت: این مسابقات که حکم سهمیه بازی‌های المپیک 2016 برزیل است، شمشیربازان طی روزهای دوازدهم بهمن به مدت 3 روز در دو بخش انفرادی و تیمی در ایتالیا با هم رقابت می‌کنند.

دبیر هیئت شمشیربازی مازندران در ادامه تصریح کرد: تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر کشورمان با پنج شمشیرباز در این پیکارها شرکت کرد که عابدینی به عنوان کاپیتان و ملی‌پوش کشورمان نیز حضور دارد.

رمضانی در ادامه از درخشش شمشیربازان نونهال دختر مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و افزود: این مسابقات که به میزبانی تهران برگزار شد، چهار شمشیرباز نونهال دختر مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی با اشاره به رقابت شمشیربازان در رده‌های سنی زیر 10 و بین 12 تا 14 سال تصریح کرد: محبت حسنی در اسلحه فلوره رده سنی زیر 10 موفق به کسب مدال نقره شد.

دبیر هیئت شمشیربازی مازندران گفت: همچنین فاطمه زهرا تقی‌پور در اسلحه فلوره، زینب پرستار و یمنا پرستار در اسلحه اپه رده سنی 12 تا 14 سال موفق به کسب سه مدال برنز شدند.

رمضانی در پایان به اشاره به آینده درخشان شمشیربازی مازندران در دو بخش مردان و زنان خاطرنشان کرد: ناهید همدانی و الهه ذوالفقاری به عنوان مربیان تیم شمشیربازی نونهال دختر مازندران در این مسابقات همراهی می‌کردند.