سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رقابت تکواندوکاران در 10 رویداد برای کسب سهمیه المپیک - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت تکواندوکاران در 10 رویداد برای کسب سهمیه المپیک

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید محمد پولادگر صبح امروز در مجمع عمومی هیئت تکواندو مازندران در ساری اظهار داشت: تغییرات جدیدی از سوی فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه ورزشکاران در المپیک حاصل شد که به جای حضور در دو رخداد ورزشی باید در 10 رویداد مهم ورزشی حضور یابند.

وی در ادامه هیئت شهرستان‌ها  و کمیته‌ها را بازوان رئیس هیئت استان عنوان کرد و تصریح کرد: هیئت تکواندو مازندران همواره از فعال‌ترین و برترین هیئت‌های کشور بوده که با انتخاب رئیس و مشخص شدن وضعیت تکواندو این تعامل و همکاری بیشتر از گذشته شود.

رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان ابراز داشت: به دست آوردن جایگاه برتر در ورزش سخت است اما حفظ رتبه و جایگاه بسیار سخت‌تر است که برای نگه‌داشتن این جایگاه مدیریت قوی نیاز است.

پولادگر ظرفیت تکواندو مازندران را خوب توصیف کرد و افزود: مازندران در مسابقات مختلف کشوری به‌وی‍ژه در رده سنی پایه سرمایه‌گذاری خوبی کرده و همیشه از برترین‌های فدراسیون بوده است.

وی با اشاره به قهرمانی تیم ملی تکواندو در دومین دوره مسابقات المپیک هنرهای رزمی در سن‌پترزبورگ روسیه اظهار داشت: تیم ملی تکواندو کشورمان با توجه به بی‌عدالتی که در مراسم قرعه‌کشی روی داد با پشت سر گذاشتن تیم‌های آمریکا و روسیه با اقتدار قهرمان شد.

رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در پایان با اشاره به حضور مربیان و مبلغان حوزوی برای تقویت و روحی و روانی ملی‌پوشان خاطرنشان کرد: با حوزه علمیه قم برای تقویت روانشناسی، اصول دینی و اعتقادی ملی‌پوشان برای حضور در اردوهای مختلف تیم‌های ملی تفاهم‌نامه‌ای امضا شد.