جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز بانوان مازندران برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز بانوان مازندران برگزار می‌شود

محمدتقی قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل بیان داشت: آمل آبان ماه سال‌جاری میزبان مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بانوان مازندران است.

وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات، بانوان رده سنی امید شهرهای مختلف استان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیئت تنیس روی میز آمل با اعلام اینکه مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بانوان مازندران با همکاری اداره ورزش و جوانان آمل و هیئت تنیس مازندران و شهرستان آمل دنبال می‌شود، متذکر شد: در این رقابت‌ها برترین‌های تنیس روی میز مازندران با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

قربانی خاطرنشان کرد: این مسابقات جمعه هفته جاری 22 آبان ماه در خانه تنیس روی میز این شهرستان واقع در بلوار آیت‌الله یوسفیان مجموعه استخر شهید اسماعیل شیرزاد دنبال می‌شود.

این مسئول اذعان داشت: با توجه به ارسال فراخوان هیئت تنیس روی میز مازندران به دفاتر هیئت در شهرستان‌ها پیش‌بینی می‌کنیم حدود 30 ورزشکار در این مسابقات شرکت کنند.

وی در مورد نحوه دیدار بانوان مازندرانی با یکدیگر یادآور شد: بازی‌ها به صورت انفرادی بوده و برترین‌های این دوره از مسابقات در قالب تیم منتخب مازندران با برگزاری اردوهای مختلف خود را برای حضور قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بانوان کشور در رده امیدها آماده می‌کنند.


{jcomments off}