جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

رقابت‌های تیراندازی تراپ مازندران در آمل برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت‌های تیراندازی تراپ مازندران در آمل برگزار می‌شود

مرتضی علوب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: مسابقات قهرمانی تیراندازی تراپ اهداف پروازی مازندران به میزبانی شهرستان آمل برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره از رقابت‌ها به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش جمعه هفته جاری در این شهرستان دنبال می‌شود.

علوب با اعلام اینکه از همه علاقه‌مندان و ورزش‌دوستان رشته مهیج تیراندازی در این مسابقات دعوت می‌شود، گفت: این رقابت‌ها با همکاری اداره ورزش و جوانان آمل، هیئت تیراندازی مازندران و شهرستان آمل به مدت یک روز برگزار می‌شود. این رقابت‌ها صبح روز جمعه هفته جاری در مجموعه تیراندازی این شهرستان واقع در کمربندی هراز به میدان هزار سنگر انجام می‌شود.

این مسئول با اعلام اینکه در هفته جاری با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بیش از سه شهرستان میزبان مسابقات تیراندازی هستند، ادامه داد: فراخوان این دوره از مسابقات به همه شهرهای مازندران ارسال شده تا علاقه‌مندان در این رویداد فرهنگی ـ ورزشی شرکت کنند.

وی با ابراز اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود 50 تیرانداز برتر مازندران در این مسابقات با یکدیگر رقابت داشته باشند، متذکر شد: رشته تیراندازی یکی از رشته‌های ورزشی مورد تاکید دین مبین اسلام بوده و انبیا، ائمه، بزرگان دینی و معصومان زیادی به روی‌آوری به این رشته ورزشی تاکید داشتند و به خانواده‌ها نیز توصیه شده فرزندان‌شان را به تعلیم و آموزش به دو رشته ورزشی تیراندازی و سوارکاری سوق دهند.

رئیس هیئت تیراندازی آمل یادآور شد: در شهرستان آمل در چند سال گذشته رشته ورزشی تیراندازی رشد و پیشرفت خوبی داشته و فضاهای ورزشی و زیرساخت‌های مطلوبی هم با حمایت بخش دولتی و خصوصی برای علاقه‌مندان مهیا و فراهم شده است.

{jcomments off}