رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

رقابت‌های تنیس مردان مناطق 5گانه کشور در آمل پایان یافت - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رقابت‌های تنیس مردان مناطق 5گانه کشور در آمل پایان یافت

رقابت‌های تنیس مردان مناطق 5گانه کشور در آمل پایان یافت


رقابت‌های تنیس آزاد مردان مناطق 5گانه کشور با برگزاری دیدار فینال و معرفی نفرات برتر در آمل به کار خود پایان داد.

رقابت‌های تنیس مردان مناطق 5گانه کشور در آمل پایان یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، رقابت‌های تنیس آزاد مردان مناطق 5گانه کشور با برگزاری دیدار فینال و معرفی نفرات برتر در آمل به کار خود پایان داد.

این رقابت‌ها جمعه گذشته به مناسبت بزرگداشت سیدعلی سجادی رئیس سابق هیئت تنیس آمل و از پیشکسوتان تنیس مازندران در مجموعه ورزشی امیر آغاز شد.

دبیر هیئت تنیس آمل در حاشیه برگزاری رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به اینکه رقابت‌های تنیس آزاد مردان مناطق 5گانه کشور با حضور 48 تنیسور و بدون شرکت 32 نفر اول رنکینگ ایران برگزار شد، گفت: در مرحله مقدماتی ورزشکاران در جدول 64 تایی در چهار زمین تنیس به مصاف هم رفتند.

فاطمه جلیلی با بیان اینکه به نفرات برتر رقابت‌ها جوایز نقدی و حکم ورزشی اعطا شد، اظهار کرد: رقابت‌های آزاد مناطق 5گانه تنیس مردان روز دوشنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

جلیلی با اشاره به اینکه در دیدار فینال رقابت‌ها محمدرضا کاظمی از تهران با برتری مقابل فرزاد رحیمی، کاپ قهرمانی را بالای سر برد، افزود: فرزاد رحیمی از تهران نایب قهرمان شد و سالار یحیوی از تبریز و نصیر پیلوار از مشهد مقدس به طور مشترک سوم شدند.

دبیر هیئت تنیس آمل تصریح کرد: این رقابت‌ها علاوه بر مازندران، در استان‌های همدان، گیلان و اصفهان نیز برگزار شد.