سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

رفع مشکل تغییر کاربری زمین شرکت مازیار صنعت بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکل تغییر کاربری زمین شرکت مازیار صنعت بابل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خواستار رفع مشکل زمین در تغییر کاربری به صنعت برای شرکت مازیار صنعت بابل شد.

رفع مشکل تغییر کاربری زمین شرکت مازیار صنعت بابل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از بابل، محمد محمدپورعمران در بازدید و بررسی مشکلات شرکت مازیار صنعت بابل که با حضور استاندار مازندران و مسؤولان استانی و شهرستانی همراه بود، اظهار کرد: مازندران، استان پیشرو کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی معرفی شد و در حوزه بسته رونق تولیدی نیز برتر کشور شد.

وی افزود: شرکت مازیار صنعت از واحدهای صنعتی خوب و ظرفیت استان محسوب شده که اخیراً با مشکلاتی در حوزه بانکی مواجه شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: انتظار داریم با توجه به خدمات ارزنده این شرکت امیدواریم نسبت به تأمین سرمایه ثابت و در گردش این واحد تولیدی عنایت ویژه شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه این شرکت 60 درصد توسعه داشته و بسته حمایت تولیدی شامل حال این واحد تولیدی می‌شود، خاطرنشان کرد: چه در قالب بسته حمایت تولیدی و چه خارج از بسته تولید از این شرکت حمایت می‌کنیم.

محمدپورعمران یادآور شد: این شرکت نیز مثل شرکت تولیدی آب‌بند بابل، قطره‌ای پس‌آب، دودکش و سروصدا ندارد و محیط زیست باید در این خصوص تجدید نظر کرده و موانع ایجاد شده را رفع و راهکار ارائه دهد.

وی خواستار رفع مشکل زمین در تغییر کاربری به صنعت برای این شرکت تولیدی شد و گفت: در همین جلسه مصوبه‌ای داشته باشیم تا برای سال آینده نیز دست‌اندازهای موجود برای این شرکت تولیدی رفع تا گامی برای توسعه و رونق این واحد صنعتی باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران نیز با اشاره به اینکه شرکت مازیار صنعت آبروی صنعت برق مازندران است، اظهار کرد: این شرکت همزمان به اقدام به تولید چند نوع محصول کرده و نیازهای اصلی شرکت برق را تأمین می‌کند.

قاسم شهابی گفت: در مازندران شاهد تعامل خوب بین مدیران عامل و صنعت هستیم و امیدواریم به‌زودی با تهاتر بین شرکت توزیع برق، واحدهای صنعتی و پیمانکاران مشکلات اعتباری حل شود.