جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

رفع مشکل افت فشار آب شرب 2 منطقه فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکل افت فشار آب شرب 2 منطقه فریدونکنار

مدیر امور آب و فاضلاب فریدونکنار گفت: با 200 متر لوله‌گذاری مشکل آب شرب ساکنان منطقه ولیعصر(ع) و شهرک اسدی این شهر برطرف شد.

رفع مشکل افت فشار آب شرب 2 منطقه فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، جعفر جعفرنیا اظهار کرد: در ایام نوروز و تابستان و روزهای پیک مصرف، ساکنان این منطقه با افت فشار آب مواجه می‌شدند که با انجام 200 متر لوله‌گذاری با جنس لوله پلی‌اتیلن 160 میلی‌متری و اتصال آن به لوله 300 میلی‌متری خیابان شهید بهشتی این مشکل برطرف شد.

وی، هزینه صرف شده برای این اقدام را 20 میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: هنگام کار یک فقره شیرتخلیه روی خط انتقال اصلی شهر در ابتدای خیابان ولیعصر (ع) نصب شد که اکنون تعداد شیرتخلیه نصب شده روی خط انتقال به 9 فقره رسید.

مدیر امور آب و فاضلاب فریدونکنار با بیان اینکه مناطق عنوان شده دارای یک‌هزار و 400 تا یک‌هزار و 500 مشترک است، افزود: در حال حاضر مشکل افت فشار ساکنان منطقه ولیعصر (ع) و شهرک اسدی برطرف شد.

جعفرنیا تعداد مشترکان زیرپوشش امور آب و فاضلاب فریدونکنار را 12 هزار و 700 مشترک دانست و گفت: آب شرب مورد نیاز مشترکان این امور از طریق هشت حلقه چاه با آبدهی 190 لیتر در ثانیه تامین می‌شود.