جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

رفع مشکلات لاین شمال به جنوب آزادراه تهران شمال تا 12 بهمن امسال - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکلات لاین شمال به جنوب آزادراه تهران شمال تا 12 بهمن امسال

قاسم احمدی لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به اینکه قطعه چهار آزادراه تهران شمال از سال گذشته زیر بار ترافیک رفت، اظهار داشت: این پروژه به صورت کامل تحویل نشد و برخی از نقاط دارای مشکلات فنی بوده که در زمان بارندگی‌های شدید با مشکلات بسیاری مواجه می‌شود.

وی بیان‌ داشت: قسمت مرزن‌آباد به چالوس نیز دچار اشکال است و تونلی احداث شد که اگر کل فضایش برداشته می‌شد یک پنجم هزینه در برداشت.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقرر شد تا 12 بهمن ماه امسال تمامی مشکلات لاین شمال به جنوب آزادراه تهران شمال برطرف شده و به صورت کامل در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گیرد.

احمدی لاشکی یادآور شد: نقطه پایانی نزدیک به شهر چالوس بدترین فضای فنی است که تاکنون چند کشته داشته و نیاز به اصلاح هندسی دارد.

وی ادامه داد: با توجه به مذاکرات انجام شده با معاون اول رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی قرار شد در هفته‌های آینده بازدیدی از آزادراه تهران شمال صورت گیرد و این پروژه تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به ترکیب خوب و تغییر در مدیریت بنیاد مستضعفان امیدواریم پروژه آزادراه تهران ـ شمال را به خوبی به سرانجام برسانیم.

احمدی لاشکی با تاکید بر اینکه تدوین طرح جامع سیلاب برای شهرهای مازندران ضروری است، گفت: در صورتی که این طرح تدوین نشود وقوع دوباره سیل در استان قطعی است.

وی خاطرنشان کرد: درباره حل مشکل سیل در مازندران باید از حد شعار و صحبت خارج شویم و دولت باید در این خصوص تدابیر لازم اتخاذ کند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید از اتفاقات تلخ گذشته درس بگیریم و همه مسئولان و مردم در این باره همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، در حال حاضر لاین شمال به جنوب آزادراه تهران ـ شمال به‌دلیل بارندگی‌های شدید مسدود است و ماموران در حال بازگشایی آن هستند.

{jcomments off}