سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

رضا یزدانی کاپیتان مازندرانی تیم ملی کشتی امروز به روی تشک می‌رود - نمایش محتوای خبر

 

 

رضا یزدانی کاپیتان مازندرانی تیم ملی کشتی امروز به روی تشک می‌رود

3 نماینده ایران در آخرین روز از بازی‌های المپیک ریو به میدان می‌روند که رضا یزدانی کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی و کاپیتان تیم ملی به روی تشک می‌رود.

رضا یزدانی کاپیتان مازندرانی تیم ملی کشتی امروز به روی تشک می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در شانزدهمین روز از بازی‌های المپیک 2016 ریو سه نماینده کشورمان امروز به مصاف حریفان می‌روند که رضا یزدانی کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی وزن 97 کیلوگرم امروز هنرنمایی و قدرت خود را به نمایش می‌گذارد.

در ادامه مسابقات کشتی آزاد رضا یزدانی در وزن 97 کیلوگرم و میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم روی تشک می‌رود.

رضا یزدانی نیز در دور اول به مصاف ابراهیم بلوکباشی کشتی‌گیر مطرح ترک می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد باید با برنده کشتی میان ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان کشتی بگیرد.

میثم نصیری ابتدا به مصاف بوریسلاو نوواچکوف از بلغارستان می‌رود و در صورت پیروزی باید با فرانکلین گومز، دارنده مدال نقره جهان از پورتوریکو کشتی بگیرد.

رقابت‌های اوزان فوق از ساعت 17:30 دقیقه امروز (یکشنبه) به وقت ایران برگزار می‌شود.

محمدجعفر مرادی نیز از ساعت 17:05 دقیقه یکشنبه 31 مرداد در دوی ماراتن المپیک به مصاف حریفان خود می‌رود.

تاکنون کاروان امام رضا (ع) موفق به کسب 8 مدال طلا، نقره و برنز شدند که 3 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی کسب شد.

حسن یزدانی در کشتی آزاد، کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزنه برداری به 3 مدال طلا، کمیل قاسمی در کشتی آزاد به مدال نقره، قاسم رضایی و سعید عبدولی در کشتی فرنگی، حسن رحیمی در کشتی آزاد و کیمیا علیزه در تکواندو نیز موفق به کسب 4 مدال برنز شدند.

سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک 2016 ریو امروز به‌طور رسمی با برگزاری مراسم اختتامیه پس از 16 روز رقابت ورزشکاران مختلف دنیا به پایان می‌رسد.