جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

رضا یزدانی المپیکی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رضا یزدانی المپیکی شد

کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد

رضا یزدانی المپیکی شد

کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه ای رضا یزدانی را به عنوان ملی پوش المپیکی وزن 97 کیلوگرم معرفی کرد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این بیانیه آمده است:
"همانطور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور، کشتی، در جریان هستند، رضا یزدانی چند روز پیش از رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی، در آخرین تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت از ناحیه پا شد.
پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی از توانایی های فنی و تجربه رضا یزدانی، ضمن پیگیری دقیق روند درمانی وی، برنامه های تمرینی مجزا و متناسبی، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.
در نهایت با بررسی نهایی وضع رضا یزدانی در جلسه مورخ 13 مرداد، شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، تاکید اعضای محترم شورای فنی، و رضایت نسبی کادر فنی از شرایط جسمانی، تلاش و انگیزه بالای این قهرمان ملی کشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا یزدانی به عنوان نماینده وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد در این رقابت ها معرفی می شود."
کادر فنی در پایان بیانیه خود آورده است:
"در هرحال کادر فنی فارغ از نتیجه ای که فدراسیون پزشکی ورزشی، بنا به وظیفه تخصصی خود، پس از تشکیل کمیته ویژه، اعلام خواهد کرد، به رضا یزدانی اعتماد می کند. امیدواریم وی با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش کند و با بهترین نتایج، خاطرات تلخ مردم عزیزمان در این وزن، در المپیک 2012 لندن به فراموشی سپرده شود.
در پایان بر ارزشمندی رفتار جوان آینده دار کشورمان امیرمحمدی، در ادای احترام به پیشکسوت خود در این وزن و درک شرایط خاص رضا یزدانی و همراهی برادرانه با وی، برای حضور در المپیک ارج می نهیم."