جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

رضایی در جمع مردم ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

رضایی در جمع مردم ساری

به گزارش واحد مرکزی خبر، محسن رضایی یکشنبه شب در جمع مردم ساری در مسجد شکوهی، اظهار داشت:‌ مردم مازندران در تاریخ ایران و انقلاب و اسلام سابقه خوبی به جای گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه وقتی به مازندران می‌آمدم هواپیما دچار نقص فنی شد و به تهران برگشتم، ادامه داد: عده‌ای به من گفتند مصلحت نیست به مازندران بروی اما من پاسخ دادم که قلب من در مازندران است.

وی با بیان اینکه دیروز مردم این خطه در  لشکر 25 کربلا حماسه آفریدند و بن‌بست جنگ را در عملیات فاو، باز کردند، افزود: شما فاتحان فاو هستید.

رضایی گفت: امروز هم مسیر ملت ما، نیاز به یک بن‌بست شکن دارد.

رضایی با بیان اینکه تمام زمین‌های حاصلخیز، نفت، گاز، طلا و ... را از من بگیرید اما جوانان ایران را به من بدهید، تصریح کرد: با همین جوانان ایران، کویرهای کشور را تبدیل به بهشت می‌کنم.

وی ادامه داد: در ایران هیچ چیزی کم نداریم که نتوانیم گرانی و بی‌کاری را رفع کنیم.

رضایی با اشاره به اینکه جوانان گمنام را به قهرمانان ملی تبدیل می‌کنم، گفت:‌ به دست همین جوانان گمنام، تحریم‌ها را برمی‌داریم و بی‌کاری و گرانی را حل می‌کنیم.

رضایی با اشاره به اینکه در کشاورزی، یارانه سبز را دنبال می کنم، گفت:‌ کشاورزی سنتی ما باید پیشرفته شود اما مردم بدون کمک دولت نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

وی با بیان اینکه پرداخت یارانه‌ها را ادامه می‌دهم، تصریح کرد:‌ عده‌ای از ادامه پرداخت یارانه ترسیدند.

رضایی با اشاره به اینکه فوتبال مازندران برای من مهم است، یادآور شد: مازندران در کشتی افتخارآفرین است و می‌تواند در فوتبال هم افتخارآفرین باشد و کاری می‌کنم فوتبال مازندران به لیگ برتر راه یابد.

وی با خاطرنشان کردن این نکته که اقتصاد، هنر، فرهنگ و سینما امروز اقتصاد ندارد، گفت: برای اقتصادی کردن همه اینها برنامه‌ریزی کردیم.