جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رشد 53 درصدی ثبت‌نام کاندیداها در حوزه انتخابی نوشهر، چالوس و کلاردشت - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد 53 درصدی ثبت‌نام کاندیداها در حوزه انتخابی نوشهر، چالوس و کلاردشت

فرماندار شهرستان نوشهر از ثبت‌نام 26 کاندیدا در حوزه نوشهر، چالوس و کلاردشت برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: یک خانم نیز در میان کاندیداهای ثبت‌نامی حضور دارد.

رشد 53 درصدی ثبت‌نام کاندیداها در حوزه انتخابی نوشهر، چالوس و کلاردشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، علی شادمان امشب در نشست مطبوعاتی که به‌مناسبت پایان ثبت‌نام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برگزار شد، از رشد 53 درصدی ثبت‌نامی‌ها در این دوره خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه دوره گذشته 17 نفر برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند و امسال شاهد ثبت‌نام 26 نفر در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت هستیم، بنابراین این رقم 53 درصد رشد را نسبت به مدت مشابه نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه هفت تن از ثبت‌نام‌کنندگان دارای مدرک تحصیلی دکترا هستند، افزود: 19 کاندیدا دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در این دوره هستند.

فرماندار نوشهر میانگین سنی افراد شرکت‌کننده را 45 سال عنوان و خاطر‌نشان کرد: جوان‌ترین فرد 31 سال و مسن‌ترین نیز 59 سال است.

وی با رضایت‌مندی از شیوه ثبت‌نام در این دوره از انتخابات اظهار کرد: با توجه به اینکه زمان تبلیغات هنوز فرا نرسیده است و با توجه به فراوانی گروه‌ها و سایت‌های مجازی، با رصد در این فضاها از تخلفات احتمالی جلوگیری می‌کنیم.

شادمان با اعلام اینکه در این دوره کاندیداها از تمامی جناح‌ها و حتی افراد مستقل نیز حضور پررنگی دارند، بیان کرد: هر شخصی در محیط اداری و زمان اداری و یا با امکانات اداری و دولتی در کنار کاندیداها حضور پیدا کند و فعالیت داشته باشد، برخورد قانونی و جدی می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه 93 صندوق برای اخذ رأی در انتخابات پیش‌رو پیش‌بینی شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود 750 نفر کار اخذ رأی را عهده‌دار شوند که این میزان بنا به نیاز قابل افزایش است.