جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

رشد 21 درصدی حضور مردم لاریجان در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد 21 درصدی حضور مردم لاریجان در انتخابات

بخشدار لاریجان آمل از رشد 21 درصدی انتخابات در این بخش نسبت به دوره قبل خبر داد.

رشد 21 درصدی حضور مردم لاریجان در انتخابات

سید مهدی حسین‎نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان آمل گفت: لاریجان یکی از مهم‌ترین بخش‌های کوهستانی و سخت‌گذر کشور بوده که نقش اساسی در ارتباط پایتخت با شمال کشور دارد.

وی اظهار کرد: محور مواصلاتی هراز که یکی از جاده‌های بزرگ و شریانی کشور محسوب می‌شود نیز در این بخش وجود داشته و سبب حضور گردشگران زیادی در لاریجان شده است.

بخشدار لاریجان با بیان اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با حضور پرشور مردم منطقه همراه بوده است، افزود: توانستیم نسبت به مدت مشابه دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی، 21 درصد رشد را شاهد باشیم.

حسین‎نژاد گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی، در این بخش 4 هزار و 996 تعرفه مصرف شده است که در این بین عزت‎الله یوسفیان‌ملا نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی توانست با 2 هزار و 407 رای معادل نیمی از آرای ماخوذه را به‌نام خود ثبت کند.

وی ادامه داد: دومین کاندیدای منتخب بخش لاریجان 938 رای و سومین کاندیدای منتخب نیز 703 رای را از آن خود کردند.

عضو شورای اداری آمل بیان کرد: 25 شعبه اخذ رای در 50 صندوق مستقر بوده که تعدادی از صندوق‌ها در مناطق سخت‌گذر و کوهستانی به جمع‌آوری آرا پرداختند.

بخشدار لاریجان ادامه داد: در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری نیز در بخش مذکور، 4 هزار و 990 تعرفه مصرف شد که آیت‌الله صادق اردشیر لاریجانی از فرزندان دیار لاریجان با 3 هزار و 847 رای در صدر آرا قرار گرفت.

وی در پایان گفت: مردم بخش لاریجان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 4 هزار و 100 رای به صندوق انداختند که با آرای 4 هزار و 996 رای دور دهم مجلس، توانستند رشد 21 درصدی را به‎خود اختصاص دهند.