جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

رشد فکری کودکان باید متناسب با نیازسنجی باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد فکری کودکان باید متناسب با نیازسنجی باشد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یوسف یوسف پور صبح دوشنبه در بازدید از دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاریها و رسانه های مجازی کودک و نوجوان در مازندران تصریح کرد: هر چه مسئولان فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان بیشتر ورود پیدا کنند، شاهد کاهش آسیبهای اجتماعی خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف جشنواره ها باید مشخص باشد، اظهار داشت: برگزاری جشنواره ملی مطبوعات در حوزه کودک و نوجوان دستاورد بزرگی است که نشریات استانی نیز باید در آن حضور موثر داشته باشند.

وی عنوان کرد: نیازسنجی حوزه کودکان باید با برنامه ریزیهای کوتاه مدت، بلندمدت و میان مدت انجام شود و از افراد متخصص کشوری در رسانه استفاده شود.

حجت الاسلام یوسف پور بیان داشت: کار تخصصی در حوزه رسانه های مکتوب سبب افزایش فرهنگ مطالعه و توجه مدیران به این حوزه ها خواهد شد.

رئیس شورای ماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران یادآور شد: اختصاص سالن تئاتر و پارک ویژه کودک، استقرار نظام آموزشی مهارت کودک و نوجوان برای برگزاری بهتر جشنواره باید در دستور کار قرار گیرد.

قاسم عزیزاده گرجی مدیرکل کانون پرورش فکری کودان و نوجوانان مازندران نیز با بیان اینکه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاریها و رسانه های مجازی کودک و نوجوان اول تا چهارم اردیبهشت ماه در استان برگزار می شود، از ارسال بیش از 15 هزار اثر به این جشنواره خبر داد.

وی اظهار داشت: حدود 300 اثر در بخش های مختلف به مرحله پایانی این جشنواره راه یافته اند.