جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

رسیدگی به 2500 پرونده در مراکز پزشکی قانونی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

رسیدگی به 2500 پرونده در مراکز پزشکی قانونی مازندران

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در ایام نوروز 2 هزار و 503 پرونده در هفت مرکز پزشکی قانونی استان رسیدگی شد.

رسیدگی به 2500 پرونده در مراکز پزشکی قانونی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی اظهار کرد: اداره‌کل پزشکی قانونی مازندران به‌منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و فراهم کردن تسهیلات در ایام نوروز و خدمت‌رسانی به مسافران و شهروندان اقدام به برقراری کشیک به‌صورت منطقه‌ای در هفت مرکز کرد.

وی تصریح کرد: همکاران پزشکی قانونی استان از 28 اسفند 94 تا 15 فروردین 95 در هفت مرکز ساری، قائم‌شهر، بابل، آمل، محمودآباد، چالوس و تنکابن 2 هزار و 503 مورد پرونده رسیدگی کردند که از این تعداد 2 هزار و 401 مورد مربوط به معاینات سرپایی، 102 مورد مربوط به معاینات اجساد (35 مورد تصادفی و 67 مورد غیرتصادفی) و چهار مورد هم مربوط به حضور در سر صحنه بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران شهرستان ساری را با 696 مورد بیشترین و چالوس با 224 مورد کمترین شهرهایی بود که مراجعه‌کننده در آن به ثبت رسید.

این مسئول گفت: آمار نهایی فوتی‌های ناشی از تصادفات رانندگی در ایام نوروز پس از جمع‌بندی و کار کارشناسی در نیمه دوم اردیبهشت سال‌جاری اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، در کشیک‌های منطقه‌ای ساری (شهرهای گلوگاه، بهشهر و نکا)، چالوس (نوشهر)، محمودآباد (نور و فریدونکنار)، بابل (بابلسر)، قائم‌شهر (سوادکوه و جویبار)، تنکابن (عباس‌آباد و رامسر) را زیر پوشش داشتند.