سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا / نمی‌گذاریم خانواده شهدا برای درمان دچار مشکل شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا / نمی‌گذاریم خانواده شهدا برای درمان دچار مشکل شوند

قائم‌مقام سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به بهبود رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا، گفت: تا جایی که امکان دارد نمی‌گذاریم خانواده شهدا برای درمان در بیمارستان‌ها گرفتار شوند.‌

رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا / نمی‌گذاریم خانواده شهدا برای درمان دچار مشکل شوند

حجت‌الاسلام سید حبیب‌الله حسنی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به امور درمانی خانواده شهدا و ایثارگران، اظهار کرد: هم‌اکنون رسیدگی به وضعیت درمانی این دسته از افراد دوباره بر عهده سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است.

وی افزود: در زمینه برگشت رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا و ایثارگران، دو بحث وجود دارد که یکی از آن برگشت با اختصاص بودجه و دیگری برگشت براساس نامه‌نگاری‌ها است.

قائم‌مقام سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:‌ امیدواریم بتوانیم با توجه به تخصیص بودجه لازم مشکلات را حل کنیم، ولی با توجه به برنامه‌ریزی‌های اعلام شده بودجه لازم برای استان‌ها تأمین شد و رفته رفته وضعیت بهتر از گذشته می‌شود.

این مسئول با اعلام ابتلای برخی خانواده شهدا و ایثارگران به بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج، تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکنون نگذاشته که این افراد در بیمارستان‌ها برای درمان دچار مشکل شوند با توجه به اینکه در برخی مقاطع با مشکلاتی روبه‌رو بودیم.

حسنی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون وضع رسیدگی به مشکلات درمانی خانواده شهدا بهتر شده و ساماندهی‌های لازم شکل گرفته است، ادامه داد: بازگشت دوباره امور به بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیریت مالی همراه بوده که این مهم بهتر از گذشته خواهد بود.