جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

رستمکلا میزبان مرحله نهایی لیگ کشتی ایران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رستمکلا میزبان مرحله نهایی لیگ کشتی ایران شد

غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: با توجه به پیشنهاد هیئت کشتی استان و موافقت فدراسیون مرحله نهایی این رقابت‌ها در سالن امام رضا (ع) رستمکلای مازندران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول کشتی آزاد کشور 11 تیم حضور داشتند که از بین این تیم‌ها هفت نماینده از مازندران بودند.

دبیر هیئت کشتی مازندران ابراز داشت: در بین چهار تیم صعود کننده به مرحله نهایی سه تیم از مازندران هستند.

نوری‌زاده اذعان داشت: تیم‌های شهدای ساری و شهید هاشمی‌نژاد بهشهر از گروه اول و شهدای رستمکلا و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی از گروه دوم به عنوان چهار تیم مرحله نهایی این رقابت‌ها هستند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه نهایی در روز 24 مهر اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه ابتدا در مرحله نیمه نهایی دو تیم شهدای ساری و گروه ساختمانی کفایتی مشهد و در کشتی دوم نیز دو تیم مازندرانی شهید هاشمی‌نِژاد بهشهر و شهدای رستمکلا به میدان می‌روند.

نوری‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: دو تیم برنده مرحله نیمه نهایی بعدازظهر چهارشنبه دیدار نهایی و فینال را بر گزار می‌کنند تا چهره تیم قهرمان را مشخص شود و همچنین  دو تیم بازنده نیز مسابقه رده‌بندی این رقابت‌ها قبل از مسابقه فینال برگزار می‌کنند.