سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

رسانه ها قدرت تفکیک ناپذیر و جدا نشدنی جامعه هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه ها قدرت تفکیک ناپذیر و جدا نشدنی جامعه هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه مازندران،حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی پیش از ظهر امروز 16 آذرماه 92 در اولین نشست خبری استاندار مازندران اظهار داشت:آموزش خبرنگاران، انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات ،نشست با نشریات سراسری استان،نشست با سرپرستان خبرگزاری های استان و نشست با مدیر مسئولان سایت ها و پایگاه های خبری از جمله کارهایی بوده که در 9 ماهه اخیر صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری مراسم روز خبرنگار به طور جداگانه در شرق و غرب استان برگزار شده است افزود: در روز خبرنگار امسال از 809 خبرنگار استان تجلیل به عمل امده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار داشت: از کل بودجه تخصیصی از اول فروردین ماه امسال تاکنون 150 میلیون تومان در اختیار اداره کل ارشاد قرار گرفته است که 130 میلیون تومان آن به خبرنگاران اختصاص یافته و  مابقی در اختیار خانه مطبوعات مازندران قرار گرفته است.

ابراهیمی بابیان اینکه به هیچ وجه نمی توانیم از اصحاب رسانه جدا شویم گفت: رسانه ها به طور حتم قدرت تفکیک ناپذیر و جدا نشدنی جامعه محسوب می شوند.

وی ادامه داد: رسانه های متحد به جای ایجاد بحران به جلوگیری از بحران می پردازند و ما در این استان از رسانه ها به جز عزت چیز دیگری ندیده ایم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پایان خواستار تداوم برگزاری چنین نشست هایی در استان شد.