سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رسانه ملی امین و اثرگذار در معادلات جهانی - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه ملی امین و اثرگذار در معادلات جهانی

رسانه ملی امین و اثرگذار در معادلات جهانی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما استاندار مازندران در آیین قدردانی از همکاران موفق صداوسیمای مازندران عصر امروز در ساری با اشاره به چیرگی رسانه های استکبار و صهیونیسم بر فرهنگ و فکر ملل دنیا گفت: جریان فکری صاحب قدرت و ثروت تلاش می کند از رسانه ها برای رسیدن به اهداف خود بهره گیرد که رسانه ملی ایران ، معادلات جهانی را تغییر داده و با تکیه بر ظرفیت ذاتی خود از ارزشهای انقلاب اسلامی و منافع ملی به شکل مناسبی دفاع می کند.
محمد اسلامی،عملکرد رسانه ملی را شایسته تقدیر خواند و فکر، خلاقیت، قدرت تحلیل و بازآفرینی را از ویژگی های عوامل صداوسیما بیان کرد.
وی گردشگری مدیریت شده را یکی از راههای توسعه استان دانست و یادآور شد به دنبال شناسایی و بهره گیری از ظرفیتهای خفته گردشگری هستیم تا با گردشگری پویا و پایدار، بخشی از بحران اشتغال را کاهش دهیم.
مدیرکل صداوسیمای مازندران هم در این مراسم صداوسیما را بازوی دولت در توسعه متوازن استان بیان کرد و گفت: همدلی و سختکوشی از عوامل موفقیت کارکنان صداوسیمای مرکز استان در سطوح ملی است.
علی صادق مقدسی شناسایی عوامل توسعه یافتگی مازندران را از برنامه های خبرنگاران و برنامه سازان این مرکز برشمرد و تکیه بر ظرفیت های گردشگری و توانمندی روستاها را راهکار گشایش اقتصادی در مازندران دانست.