سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

رسانه با تعامل صحیح با نیروی انتظامی امنیت اجتماعی را فراهم می سازد - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه با تعامل صحیح با نیروی انتظامی امنیت اجتماعی را فراهم می سازد

 هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا مردم از عملکرد این نهاد مقدس بیشتر آشنا شوند که زمینه این آگاهی و تنویر افکار از طریق رسانه استانی فراهم است که شبکه تبرستان نسبت به سنوات گذشته نگاه ویژه ای به این موضوع خواهد داشت .

مدیر کل شبکه تبرستان افزود : در رسانه در این ایام مطالبی بیان خواهد شد که حقوق حقه مردم و افزایش اعتماد بیشتر مردم به نهاد مقدس نیروی انتظامی است .
تولید نمایش رادیویی با موضوعات ویژه اجتماعی و کیفری ، حضور فرماندهان مختلف نیروی انتظامی در برنامه های روتین ، پخش سریال های پلیسی ، پخش مستند های عملکرد نیروی انتظامی در بخش های مختلف و دهها برنامه دیگر از جمله برنامه های شبکه تبرستان در این هفته خواهد بود که مدیر کل شبکه تبرستان به آن اشاره کرد .
همچنین در این نشست سردار جعفری نسب فرماندهی نیروی انتظامی مازندران از تلاش رسانه استانی در تبیین عملکرد نیروی انتظامی تقدیر کرد و گفت : ایجاد آرامش جامعه ، نیاز به نگاه مردم به نیروی انتظامی است که از سوی رسانه ها به ویژه شبکه تبرستان تحقق یافت .
وی گفت : در یکسال گذشته طبق سنوات گذشته اتفاقات خوب رسانه ای فی مابین شبکه تبرستان و نیروی انتظامی مازندران افتاد که پوشش رسانه ای مناسبی قرار گرفت .
گفتنی است در این نشست برنامه های هفته نیروی انتظامی اعلام که قرار است از طریق شبکه تبرستان بخشی از این برنامه تحت پوشش رسانه ای قرار گیرد .