سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در11 شهرستان مازندران برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در11 شهرستان مازندران برگزار شد

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: رزمایش بزرگ بسیجیان مازندران در الی بیت المقدس با حضور بیش از 60 گردان در روزهای پنجشنبه و جمعه در شهرهای استان برگزار شد.

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در11 شهرستان مازندران برگزار شد

سردار محمدحسین بابایی روز جمعه در حاشیه رزمایش بزرگ الی بیت المقدس بسیجیان شهرستان آمل که در شهر امامزاده عبداله(ع) شهرستان آمل برگزار شد، به خبرنگار ایرنا افزود: این رزمایش روزپنجشنبه در 11 شهرستان و روز جمعه در 10 شهرستان مازندران باشکوه و پرشور برگزار شد.
وی افزود: هدف اصلی از برگزاری این رزمایش نمایش اقتدار وتوانایی بسیجیان مازندران در قالب رزمایش بزرگ الی بیت المقدس بود که توان رزمی و دفاعی خود را مقابله با دشمنان فرضی و اغتشاش ها خیابانی به نمایش گذاشتند.
فرمانده سپاه کربلا مازندران ادامه داد: دفاع از کوی و برزن در قالب کمین و ضد کمین، پدافند دورادور، کنترل معابر اصلی، دفاع از مراکز حساس، کنترل جمعیت، و عملیات بازپس گیری ونیز مقابله با اغتشاش ها و ناآرامی ها از بخش های اجرا شده در این رزمایش بود.
سرداربابایی افزود: در روز نخست این رزمایش که پنجشنبه برگزار شد، همه نیروها پس از استقرار، درباره برنامه های رزمایش و نکات ایمنی و حفاظتی توجیه می شوند و سپس در کلاس های تئوری و عملی رزمایش از جمله آموزش تخصصی سلاح، پدافند غیرعامل، راهپیمایی شبانه شرکت کردند.
وی افزود: در روز دوم رزمایش تجمع عظیم بسیجیان در صبحگاه مشترک و پس از آن، مرحله اصلی رزمایش بر اساس تمرین های انجام شده برگزارشد.
سردار بابایی همچنین از برگزاری رزمایش بزرگ خلیج فارس با حضور بسیجیان سراسر کشور بزودی خبر داد.
فرمانده سپاه کربلای مازندران، برگزاری رزمایش ها با حضور بسیجیان در سراسر کشور را آمادگی بسیجیان وسایر نیروهای مسلح بیان کرد و گفت: بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی هوشیار وآگاه باشند که هیچگاه گزینه های قابل ارائه وتهدیدهای آنان هیچگاه علیه ملت ونظام مقدس اسلامی ایران عملیاتی نخواهد شد، چرا که توانایی نظامی وفردی ایران بالاتر از حد تصور است.