جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

رای مردم متعلق به هیچ حزب یا گروهی نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

رای مردم متعلق به هیچ حزب یا گروهی نیست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، سید مجتبی رسولی جویباری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان با اشاره به محقق شدن حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب در 24خرداد امسال آن‌ را حاصل بصیرت، شور  و شعور مردم همچنین درایت، هوشمندی و تدبیر رهبر معظم انقلاب دانست.

امام جمعه شهرستان میاندرود در این مورد با بیان اینکه برگزاری موفق انتخابات دشمنان را سرکوب کرده است، افزود: این موفقیت و حماسه را مدیون هوشمندی و تدبیر حضرت آقا هستیم.

خطیب جمعه شهرستان میاندرود گفت: با برگزاری این انتخابات دشمنان فهمیدند که مردم ایران نظام را دوست دارند، رهبری را دوست دارند، به جمهوری اسلامی علاقه دارند و حاضرند در عرصه‌های مهم برای نظام مقدس‌شان هزینه بپردازند و این شور و شعور مردم ستودنی است.

رسولی با تبریک به منتخب ملت در عرصه ریاست جمهوری تصریح کرد: باید به حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی تبریک گفت که با شعار اعتدال، تدبر و امید توانست رای اعتماد ملت ایران را به دست بیاورد.

وی ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور منتخب تا پایان کار خود،  عمل به این شعار ها را ادامه دهد تا مردم بر همین رای خود باقی بمانند.

حجت‌الاسلام رسولی جویباری با اشاره به نقش مثبت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تحقق حماسه سیاسی تصریح کرد: باید از وی تشکر کنیم که با حضور و مواضع انقلابی و ولایی خود شور انتخابات را دو چندان کرد.

امام جمعه میاندرود اضافه کرد: باید از کاندیداها نیز تشکر کرد که زمینه اغتشاش را فراهم نکردند.

خطیب جمعه شهر سورک در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات شورای شهر و روستا در این شهرستان تصریح کرد: بنده در این زمینه حرف دارم که به هفته آینده موکول می‌کنم و شاید تا آن موقع هم مشکلات برطرف شد.