سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

راه و یاد امام راحل جاودانه است - نمایش محتوای خبر

 

 

راه و یاد امام راحل جاودانه است

آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ و ˈ سیدعلی اکبر طاهایی ˈ در این پیام که نسخه ای از آن روز دوشنبه در اختیار دفتر ایرنا در ساری قرار گرفت، نوشتند: چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانسوز مصلح کبیر قرن و طلایه دار اسلام ناب محمدی (ص)، حضرت امام خمینی(ره) بار دیگر فرا رسید و داغ فراق امام خوبی ها، برای فرزندان خمینی کبیر تازه شد.

آنان افزودند: امام عظیم الشانی که با رهبری و هدایت انقلاب عظیم امت خداجوی، پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، به اسلام عزت و به ملت عزیز کشورمان غرور ، شخصیت و خودباوری بخشید ، رسالت تاریخی خود را به انجام رساند و با ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با تکیه بر اسلام ناب محمدی(ص)، عزت مداری، ذلت گریزی و فضایل اخلاقی و معنوی را در جهان احیا کرد و جان دوباره بخشید.

مسوولان ارشد مازندران تاکید کردند: با رحلت امام مهربانی ها ، انقلاب اسلامی برای رسیدن به آرمان های مقدس خویش، راهش را به رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با صلابت و اقتدار ادامه داد، به گونه ای که رهنمود های داهیانه معظم له همواره روشنگر مسیر تعالی ایران اسلامی و چراغی برای رسیدن به سعادت و پویش طریق کمال شد.

آنان افزودند: تلاقی معنادار رحلت امام (ره) به فاصله یک روز از سالروز قیام خونین پانزده خرداد سال 42 بی تردید برای اهل نظر و خرد درس هایی عمیق و موثر داشته و امری فراتر از اتفاق است.

در ادامه این پیام مشترک آمده است: قیام 15 خرداد سال 42 که از ابتدا تفکرات ضد امپریالیستی و ضد صهیونیستی را به عنوان مبنای عمل لحاظ نموده و تاکنون نیز به عنوان شالوده ای قابل وثوق برای جنبش ها و حرکت های حق طلبانه در سراسر جهان محسوب می گردد.

نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این استان نوشتند: به طور حتم مازندرانی های مومن ، ولایتمدار و انقلابی همواره میراث بزرگ امام خمینی (ره) و همه ارزش ها و اصول آن را تا رسیدن به اهداف بلند انقلاب اسلامی حفظ خواهند نمود و به عهد خود با روح بلند ایشان پایبند خواهند ماند تا میراث گرانقدرش را با همه وجود حفظ کنند.

آیت الله طبرسی و طاهایی افزودند: اینجانبان ضمن تسلیت بیست و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به پیشگاه قطب عالم امکان، حضرت ولی عصر (عج)، محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شریف و ولایتمدار مازندران ، رجاء واثق داریم عاشقان خمینی کبیر در سرزمین علویان اعم از پیر و جوان، زن و مرد، 14 خرداد را با جوهره عشق و گوهر ایمان در تقویم قلب های خویش ثبت کرده اند و بی شک با حضوری شکوهمند و تاریخی در مراسم این مناسبت، بار دیگر وحدت کلمه، یکپارچگی و انسجام خود را به جهانیان نشان خواهند داد.