جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

راه زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

راه زندگی

تهیه کننده : محمد صالح ذاکری 

گوینده : طاهره رحماندوست 

صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار  

 

راه زندگی عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی محمد صالح ذاکری هر روز هفته یک هفته درمیان ساعت 9 صبح به صورت زنده از صدای شبکه مازندران پخش می شود .

از آنجا که بخاطر مشارکت شنوندگان در طول برنامه ضرورت دارد موضوعی به عنوان موضوع اصلی در هر برنامه وجود داشته باشد، موضوع اول برنامه، در واقع موضوع اصلی ما در هر روز به حساب می آید. براین اساس، مسابقه نظرخواهی پیامکی برنامه هم در ارتباط با همین موضوع طرح خواهد شد و همچنین از شنوندگان هم در خواست خواهد شد نظرات و سئوالات‌شان را در زمینه همین موضوع، برای برنامه ارسال کنند. همچنین در پایان برنامه، کارشناس آشنا به آن موضوع، ضمن جمع‌بندی بحث، در مورد نظرات و سئوالات مطرح شده از طرف مردم، توضیحات لازم را ارائه خواهد کرد.
در لابلای همین بخش، در ابتدای برنامه، شخصیتی نمایشی هم به عنوان نماینده شنوندگان به صورت تلفنی با برنامه تماس می گیرد و سعی می کند متناسب با موضوع مطرح شده، برنامه را به چالش بکشد و به عنوان زبانحال مردم، حرفهای مردمی را در مورد موضوع برنامه مطرح کند.به این ترتیب، حرفهای مجری در ابتدای برنامهاز شکل کلیشه‌ای و یکنواخت خارج می شود و باعث کنجکاوی بیشتر مخاطب خواهد شد.

آیتمهای برنامه :

 مقدمه و معرفی موضوعات هر روز ، اعلام سئوال نظرخواهی پیامکی ، پخش ترانه ، پاسخهای شنوندگان به سئوال نظرخواهی پیامکی ، نمایش طنز ، بسته گزارشی در مورد تفریح خانواده ، پخش ترانه ، متن برنامه ، - گفتگو با مهمان و ... .

 

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو