جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

راه زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

راه زندگی

Loading the player...

برنامه ای با ساختار ترکیبی نمایشی  و با هدف آموزشی و اطلاع رسانی می باشد که توسط دو گروه از برنامه سازان(هنگامه داوودی- ذاکری) هر روز از ساعت 9 به مدت یکساعت از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
یکی از برترین نعمی که خداوند متعال در اختیار انسان نهاده است نعمت «سلامتی و صحت جسم و روح» است؛ چنانچه مولای متقیان علی(علیه السلام) نیز در این باره چنین فرموده اند: «اَلصِّحَّةُ اَفضَلُ النِّعَمِ؛ سلامتى بهترین نعمت است.»
از آنجایی که سلامتی به سه دسته سلامت جسم ، روح وجامعه تقسیم می شود لازم است که : 1- عوامل موثر بر سلامت جسم و روان را بشناسیم ، با راههای جدید درمان وکنترل بیماریها وراههای پیشگیری از ابتلا به آنها آشنا شویم .
2- عادت های غلط ونادرستی را که می تواند ریشه بسیاری از بیماریهای دنیای امروز ورفتارهای ناهنجارفرددر خانواده یا جامعه باشد را اصلاح کنیم .
3- با شناخت راههای درست تربیتی فرزندان و آموختن مهارت های زندگی به آنها ، ویادگیری مهارت های زندگی مشترک وشناخت راههای کنترل ومدیریت بحران در روابط خانوادگی بتوانیم به حفظ بنیان خانواده وسلامت روابط بین اعضاء خانواده وجامعه کمک کنیم .
در راستای رسیدن به اهداف یاد شده ودر جهت انجام رسالت آگاهی بخشی رسانه  رادیو به مخاطبان خود ، برنامه زندة راه زندگی تقدیم به مخاطبان مازنی می شود.
نمایش-گزارش-گفتگوی کارشناسی-تلفن-مسابقه و ... از آیتمهای این برنامه می باشند.


 

تاریخ تولید: اردیبهشت 95

عوامل برنامه خانم داوودی:
گوینده:مریم دلفانی
گزارشگر:اصغرپور
نویسنده:داوودی
نویسنده نمایش:عاطفه مکاری
بازیگران :بازیگران واحد نمایش
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پور
عوامل برنامه ذاکری:
گوینده:طاهره رحماندوست
مجری کارشناس:دکتر غلامی
نویسنده:رحماندوست
نویسنده نمایش:رضا بازی برون
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خیلی آموزنده و شنیدنی هست من شخصا بخش... سهیلا ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ ۱۰:۲۱

سهیلا
سلام برنامه خیلی آموزنده و شنیدنی هست من شخصا بخش روانشناسی و پزشکی بیشتر علاقه مندم ممنون از برنامه خوبتان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ ۱۰:۲۱

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو