جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

راه زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

راه زندگی

   به دلیل گسترده تر شدن علم و فناوری در قرون اخیر، دیگر این امکان نبود که یک نفر بتواند مثل دوران قدیم در همه زمینه ها، اطلاعات داشته باشد به همین خاطر، علوم به رشته های مختلف تقسیم شد و تخصص گرائی رواج پیدا کرد و موضوعات و مسائل مرتبط به هر علم، در چهارچوب تخصص های مختلف قرار گرفت. با وجود اینکه تقسیم بندی علوم، مزایائی داشت ولی به دلیل افراط در تخصص گرائی، نگاهها تک بُعدی شد و نگاه جامع و کُل نگر، رفته رفته کمرنگ شد. بنا بر این، شاید لازم باشد در این زمینه تعدیلی صورت گیرد. متخصصان نیز خود کمابیش متوجه این ضرورت شده اند و در حال حاضر، در بسیاری از رشته های علمی، این اعتقاد رواج پیدا کرده که برای تشخیص و درمان دقیق تر یک بیمار لازم است گروهی از متخصصان، در مورد او اظهار نظر کنند تا نتیجه بهتری بدست آید.

بخش های مهم  این برنامه:

مسابقه تلفنی :  اجرای مسابقه زنده، حس کنجکاوی مخاطب را برمی انگیزد و به این خاطر، در آموزش و انتقال مسائل مورد نیاز به شنوندگان بسیار اثرگذار است.

پیامک: یکی از راههای ارتباط با برنامه که در سالهای اخیر بسیار رواج پیدا کرده، ارتباط پیامکی است. در سال جدید از پیامک، بیشتر برای طرح سئوالات و نظرات مردمی در مورد موضوع برنامه استفاده می کنیم.

بسته گزارشی :  برای تأثیرگذاریِ بیشتر بخش های گزارشی در برنامه، نظرات مردم در مورد موضوع  برنامه در قالب بسته های گزارشی مطرح خواهد شد.

عوامل برنامه راه زندگی:

نویسنده و گوینده: طاهره رحماندوست

مجری- کارشناس: دکتر خدابخش غلامی

گزارشگر: محمد محمدخانی

ارتباطات: مرضیه پذیرش- جهان اسماعیلی

 

 

 

 

 پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو