سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی فرستنده دیجیتال در کلاردشت - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی فرستنده دیجیتال در کلاردشت

به گزارش روابط عمومی شبکه تبرستان، مدیر کل شبکه تبرستان با بیان اینکه صدا و سیمای استان آنچه را که انجام داد وظیفه ذاتی خود می داند گفت : سیاست رسانه ملی بهره مندی شهروندان از تمامی برنامه های شبکه های صدا و سیما است .
حمیدی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده مسئولان و دفتر مجمع نمایندگان مجلس برای ایجاد شبکه دیجیتال در شهرستان کلاردشت خاطرنشان کرد: با ایجاد شبکه دیجیتال امیدواریم بتوانیم توسعه و پیشرفت‌های این شهرستان را اطلاع‌رسانی کنیم.
مدیر کل شبکه تبرستان هزینه اجرای این طرح را 210 میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: با بهره برداری از این فرستنده دیجیتال، امکان دریافت کانال های 20 شبکه تلویزیونی و رادیویی در منطقه فراهم شد.
محمد معصومی،فرماندار کلاردشت، در آیین بهره برداری از این ایستگاه با بیان اینکه یکی از گلایه ها شهروندان کلاردشتی کیفیت پایین تصاویر به ویژه در شرایط نامناسب آب و هوایی است گفت : با فعالیت این ایستگاه شهروندان تصاویر با کیفیت را دریافت خواهند کرد .
گفتنی است شهرستان کوهستانی کلاردشت بیش از 50 هزار نفر جمعیت دارد و در حدود یکسال است که از بخش به شهرستان ارتقا یافته است این شهرستان دارای ظرفیت قابل توجه گردشگری است .