جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

راه اندازی تله کابین فرصت طلایی برای جذب توریست در بهشهر است - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی تله کابین فرصت طلایی برای جذب توریست در بهشهر است

كه يك فرصت طلايي براي جذب توريست در منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، آيت الله سيد صابر جباري، شامگاه يكشنبه در جلسه بررسي مسائل تله كابين  بهشهر افزود: آزاد كردن صفي آباد (از مناطق گردشگري بهشهر) نياز اجتماعي و خواسته مردم است كه رايزني هايي در گذشته انجام شد كه سرانجامي نداشت.

وی گفت: صفي اباد از ميراث كهن در بهشهر است كه با حفظ صلابت ميراث، مردم انتظار دارند از آن استفاده كنند.

وي اظهار داشت: در گذشته مقرر شده بود كه حد فاصلي  براي بازديد مردم و مناطق حفاظتي ايجاد شود تا همگان از اين مواهب برخوردار شوند كه متوقف شده است.

وي گفت: شايد برخي كم لطفي ها در حق بهشهر و عباس آباد در زمينه گردشگري روا داشته شده است كه نبايد چنين باشد بلكه بايد موقعيتي ايجاد شود تا بهشهر با توسعه گردشگري نفس بكشد و حق ما از اين صنعت ضايع نشود.

نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري ادامه داد: تله كابين سرگرمي مشروعي است كه موجب نشاط و شادي و شادابي مردم مي شود و مسئولان در اين رابطه همكاري همه جانبه اعمال كنند تا در موعد مقرر اين امر اتفاق بيفتد.

جباري افزود: مردم بهشهر با تقديم 800 شهيد به اين نظام و انقلاب شايستگي هاي فراوان دارند و بايد بدانيم اين مردم نيازمند خدمت صادقانه هستند و بايد در جهت ايجاد رفاه مردم جامعه تلاش همه جانبه صورت گيرد.

وي بيان داشت: اگر منطقه عباس آباد با توجه به وجود منابع طبيعي بكر و مسائل زيست محيطي داري مشكلاتي براي احداث تله كابين است اميدواريم مسئولان با همفكري و همدلي در جهت رفع مشكلات گام بردارند و مشكلات را از راه قانوني حل و فصل كنند تا اين مسئله براي بهشهر مايه خيرات و مبرات شود.