جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

راه‎اندازی جایگاه جدید سوخت در بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‎اندازی جایگاه جدید سوخت در بهشهر

مدیر شرکت نفت بهشهر از راه‌اندازی به‌زودی جایگاه جدید عرضه سوخت در این شهرستان خبر داد و گفت: این جایگاه شامل عرضه بنزین سوپر و نفت‌گاز (گازوئیل) یکی از بهترین‌ها در نوع خود بوده و توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است.

راه‎اندازی جایگاه جدید سوخت در بهشهر

حمیدرضا آقاملا امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر با بیان اینکه برای بنزین دو جایگاه بیشتر نداریم و یک از جایگاه‌ها دچار مشکلات عمده‌ای است، افزود: سیستم عرضه بنزین سوپر در این جایگاه به‌علت فرسودگی لوله‌ها از سرویس خارج شده و نمی‌تواند خدمات ارائه کند، از طرفی جایگاه دوم سوخت‎ در بهشهر نیز، بدون بنزین سوپر است.

وی با اشاره به اینکه قرار بود در پایان هفته جاری جایگاه جدید سوخت در بهشهر راه‌اندازی شود اما شرایط جوی نامناسب منجر به تعویق در تکمیل جایگاه و بازرسی مخازن آن شد، افزود: هفته آینده این جایگاه با قابلیت‌های بسیار زیاد به‌صورت آزمایشی و پیش‎راه‌اندازی کار خود را آغاز می‌کند.

مدیر شرکت نفت بهشهر گفت: جایگاه سوخت جدید بهشهر توسط بخش خصوصی با هزینه حدود 5 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفت که به عرضه بنزین سوپر و گازوئیل اختصاص داشته و در ورودی غربی این شهرستان واقع است.

این مسئول در بخش دیگری از گفت‌گو اظهار کرد: از ابتدای سال‎جاری تاکنون 12میلیون و 770 هزار لیتر نفت‌گاز (گازوئیل) به مصرف‌کنندگان عمده شامل کارخانه‌ها، کشتی‌های پهلو گرفته در بندر امیرآباد و شرکت‌های راه‌سازی  تحویل شده است.

عضو شورای اداری بهشهر، گفت: نفت کوره نیز برای مصارف خاص خود شامل کوره‌های آهک و آجر سفال، به میزان یک‌میلیون و 445 هزار لیتر تحویل مدیران شرکت‌ها شد، همچنین از ابتدای سال‎جاری تاکنون، 15 میلیون و 580 هزار لیتر گازوئیل به تعاونی‌های منطقه در بالادست و پایین‌دست بهشهر و  5 میلیون و 600 هزار لیتر نفت سفید نیز از ابتدای سال تاکنون تحویل متقاضیان شده است.

آقاملا با بیان اینکه در حالت عادی و حتی افت گاز، در عرضه سوخت مشکل نداریم، تصریح کرد: از اواسط تابستان به متقاضیان اعلام کردیم که برای سوخت جایگزین مراجعه کنند تا در صورت افت فشار گاز دچار مشکل نشوند.

وی در پایان گفت: بیشتر شرکت‌ها، نانوایی‌ها و دیگر مراکزی که نیاز به سوخت جایگزین داشتند به شرکت مراجعه کردند و اگر هنوز مصرف‌کنندگانی باقی مانده باشند، این شرکت آمادگی تحویل سوخت جایگزین را دارد.