سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

راه‌اندازی 320 طرح اشتغالزایی برای مددجویان نوشهری - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی 320 طرح اشتغالزایی برای مددجویان نوشهری

رفیع خانکشی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های اشتغالزایی کجور نوشهر که با حضور مسئولان استانی انجام شد، اظهار داشت: یک‌هزار و 85 فرصت شغلی با اعتبار هفت میلیارد و 500 میلیون تومان باید در سال‌جاری اجرایی شود که تاکنون 320 طرح با اعتبار سه میلیارد و 300 میلیون تومان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته 700 فرصت شغلی در شهرستان نوشهر از سوی کمیته امداد امام‌خمینی ایجاد شد که از این تعداد، 200 فرصت سهم بخش کجور بود.

خانکشی ادامه داد: از تعداد فرصت‌های شغلی ایجاد شده در سال‌جاری 130 طرح مربوط به بخش کجور است.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی نوشهر درباره طرح‌های توسعه کشاورزی این شهرستان نیز اظهار داشت: 17 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که تاکنون 75 درصد آن بنا به وضعیت اعتباری تخصیص داده شده است.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی نوشهر درباره فرصت شغلی ایجاد شده در این روستا نیز با اشاره به این‌که این دو طرح مربوط به دو خواهر در روستای ناصرآباد بود، تصریح کرد: طرح مغازه‌داری با وام هشت میلیون تومانی و واحد دامی با وام 10 میلیون تومانی از جمله فرصت‌های شغلی ایجاد شده در بخش کجور بوده است.

وی در ادامه بیمه آتش‌سوزی، حوادث و سوانح و بیمه تأمین اجتماعی را از جمله برنامه‌های توانمندسازی کمیته امداد امام‌خمینی برای ایجاد فرصت‌های شغلی دانست.