سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود

عیسی ولی‌زاده امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره مشکلات مردم به دلیل نبود تاکسی شهری در این شهرستان از راه‎اندازی نخستین تاکسی شهری در شهر سورک مرکز میاندورود خبر داد.

وی با بیان اینکه تاکنون با دو شرکت فعال در حوزه حمل و نقل قرارداد بسته شده است، افزود: یک شرکت تاکسی بیسیم و یک شرکت تاکسیرانی پس از انعقاد قرارداد در حال انجام مقدمات اولیه فعالیت هستند.

شهردار مرکز میاندورود به مشکلات مردم برای انتخاب سرویس مدارس همچنین تردد در سطح شهر با توجه به نبود تاکسی در گذشته اشاره کرد و افزود: با رایزنی‌های انجام شده با مالکان این دو شرکت، تاکسی‌سرویس‌های مدارس نیز در سال تحصیلی جدید فراهم شده است.

ولی‌زاده با بیان اینکه در سال‎های گذشته تلاش‎های ناکام فراوانی در سطح استانی و ملی برای راه‌اندازی تاکسی در سورک انجام شده است، بیان داشت: به دلیل منفی بودن نتیجه این تلاش‎ها و ضرورت رفع مشکل تردد مردم فعلا از اتومبیل‌های غیرعمومی و شخصی برای راه‌اندازی این ناوگان استفاده می‎شود.

این مسئول به عضوگیری این شرکت از بین رانندگان شخصی حائز شرایط اشاره کرد و افزود: سعی شده است از نیروهای بومی در این برنامه استفاده شود.

شهردار سورک اظهار داشت: برای متمایز کردن این اتومبیل‎ها و تسهیل در شناسایی آنان توسط شهروندان میاندورودی از علائم مناسب استفاده می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت تعامل مناسب با نخبگان و صاحبان اندیشه، از همکاری و هم‌اندیشی با این افراد استقبال کرد و بیان داشت: توسعه و آبادانی نیاز به تعامل همه‌جانبه شهروندان و مسئولان دارد به همین دلیل دست نخبگان و جوانان را به گرمی می‎فشاریم.

این مسئول با اشاره به تلاش‎های شهرداران گذشته برای ارائه مناسب‎ترین خدمات به مردم و رفع کاستی‎ها، گفت: از نظرات، پیشنهادات و انتقاداتی که با هدف توسعه شهر ارائه ‎شود استقبال می‌کنیم.

ولی‌زاده در پایان تاکید کرد: برای رسیدن به هدف و داشتن شهری زیبا از همه گروه‌ها و اقشار دعوت به عمل می‎آید و برای دست یافتن به مقصود ایده، خلاقیت، صبر و تلاش نیاز است.